INTEX TWIN COMFORT-PLUSH ELEVATED Felfújható ágy 99 x 191 x 46 cm 64412ND
Szállítási információk
- GLS: 5 400 Ft
- GLS: 1 950 Ft várható kézbesítés 05.05. - 05.07.
- Packeta: 1 290 Ft várható kézbesítés 05.05. - 05.07.
- GLS CsomagPont: 1 590 Ft várható kézbesítés 05.05. - 05.07.
- Magyar Posta: 1 990 Ft várható kézbesítés 05.07. - 05.11.
- GLS: 3 490 Ft
- DHL: 1 250 Ft
- SPS: 1 200 Ft
- Packeta: 1 290 Ft
- DPD: 2 350 Ft
- GLS: 4 990 Ft
- PPL: 2 610 Ft
Gondosan kiválasztott tartozékok
Leírás
INTEX TWIN COMFORT-PLUSH ELEVATED Felfújható ágy 99x191x46cm 64412ND
INTEX Twin Comfort-Plush Elevated felfújható ágy 64412ND kiváló kombinációját kínálja a kényelemnek, stabilitásnak és praktikumnek mindennapi és alkalmi alváshoz. A Fiber Tech™ technológiának, a megemelt kialakításnak és a puha, bársonyos felületnek köszönhetően kényelmes alvást biztosít, amely a hagyományos ágyakhoz hasonlítható.
Fő előnyök
- Fiber Tech™ technológia – stabil szerkezet és hosszú élettartam
- Megemelt kialakítás (46 cm) – nagyobb kényelem és könnyű felkelés
- Puha, bársonyos felület – kellemes tapintású és alkalmazkodik a testhez
- Vízszintes tartószerkezet – biztosítja a stabilitást és a kényelmes alvást
- Beépített elektromos pumpa – gyors felfújás és leeresztés kb. 2–3 perc alatt
- Teherbírás akár 136 kg – ideális 1 fő számára
- Megerősített peremek és alsó szerkezet – maximális stabilitás
- Kompakt és könnyen hordozható – ideális vendégeknek és utazáshoz
Műszaki adatok
| Méret | Egyszemélyes |
| Személyek száma | 1 |
| Méretek | 99 x 46 x 191 cm |
| Maximális terhelhetőség | 136 kg |
| Technológia | Fiber Tech™ |
| Felfújás típusa | Beépített elektromos pumpa |
| Felfújási idő | kb. 2,25 perc |
| Anyag | PVC, bársonyos felület |
| Szín | Világosszürke |
A csomag tartalma
- 1× INTEX Comfort-Plush Elevated felfújható ágy
- Beépített elektromos pumpa
- Szállítótáska
Kényelem, mint egy hagyományos ágyban
INTEX Comfort-Plush Elevated ideális megoldás kényelmes alváshoz otthon és utazás közben. A megemelt kialakítás és a minőségi belső szerkezet stabil alátámasztást biztosít a testnek, miközben a komfort közel áll egy klasszikus ágyéhoz. A puha, bársonyos felület növeli a kényelmet, a beépített pumpa pedig gyors és egyszerű használatot tesz lehetővé. Tökéletes választás vendégek számára, kisebb terekbe vagy mindennapi használatra.
Törekszünk a webáruházban megtalálható információk, termékleírások pontos és hiteles közlésére, olykor azonban ezek önhibánkon kívül tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek.
Műszaki adatok
| Részletezés | |
| Magasság | 46 cm |
| Szélessége | 99 cm |
| Hosszúság | 191 cm |
| Férőhelyek száma | 1 |
| Teherbírás | 136 kg |
| Beépített pumpával | IGEN |
- Um nach Deutschland zu versenden, besuchen Sie INTEX Aufblasbares Bett Dura Beam Twin Deluxe 64412ND
- Um nach Österreich zu versenden, besuchen Sie INTEX Aufblasbares Bett Dura Beam Twin Deluxe 64412ND
- Pour l’expédition en France, visitez INTEX Le matelas gonflable Comfort Plush Fiber Tech 46 - 1 place 64412ND
- Pro odeslání do Česka navštivte INTEX Nafukovací postel Dura Beam Twin Deluxe 64412ND
- Aby wysłać do Polski odwiedź INTEX Materac Dmuchany Dura Beam Twin Deluxe 64412ND
- Pre odoslanie na Slovensko navštívte INTEX Nafukovacia posteľ Dura Beam Twin Deluxe 64412ND
Beszélgessünk róla! Értékelések (0)
Értékelés írása
Termék értékelése: Rossz Kitűnő
Másolja be a lenti kódot:





























