INTEX TWIN DELUXE PILLOW RES Felfújható ágy 99 x 191 x 42 cm 64132ND
Szállítási információk
- GLS: 5 400 Ft
- GLS: 1 950 Ft várható kézbesítés 05.05. - 05.07.
- Packeta: 1 290 Ft várható kézbesítés 05.05. - 05.07.
- GLS CsomagPont: 1 590 Ft várható kézbesítés 05.05. - 05.07.
- Magyar Posta: 1 990 Ft várható kézbesítés 05.07. - 05.11.
- GLS: 3 490 Ft
- DHL: 1 250 Ft
- SPS: 1 200 Ft
- Packeta: 1 290 Ft
- DPD: 2 350 Ft
- GLS: 4 990 Ft
- PPL: 2 610 Ft
Leírás
INTEX TWIN DELUXE PILLOW REST Felfújható ágy 99x191x42cm 64132
INTEX Twin Deluxe Pillow Rest felfújható ágy 64132 ideális kombinációját kínálja a kényelemnek, stabilitásnak és praktikumnek mindennapi és alkalmi használatra. A Fiber Tech™ technológiának, a megemelt kialakításnak és a beépített párnának köszönhetően kényelmes alvást biztosít további kiegészítők nélkül.
Fő előnyök
- Fiber Tech™ technológia – stabil szerkezet és hosszú élettartam
- Megemelt kialakítás (42 cm) – kényelmes felkelés és jobb szigetelés a padlótól
- Beépített párna – maximális kényelem extra felszerelés nélkül
- Puha, bársonyos felület – kellemes tapintású és alkalmazkodik a testhez
- Beépített elektromos pumpa – gyors felfújás és leeresztés kb. 2–3 perc alatt
- Teherbírás akár 136 kg – ideális 1 fő számára
- Megerősített peremek és alsó szerkezet – jobb stabilitás alvás közben
- Kompakt és könnyen hordozható – ideális vendégeknek és utazáshoz
Műszaki adatok
| Méret | Egyszemélyes |
| Személyek száma | 1 |
| Méretek | 99 x 42 x 191 cm |
| Maximális terhelhetőség | 136 kg |
| Technológia | Fiber Tech™ |
| Felfújás típusa | Beépített elektromos pumpa |
| Felfújási idő | kb. 2,25 perc |
| Anyag | PVC, bársonyos felület |
| Szín | Világosszürke |
A csomag tartalma
- 1× INTEX Deluxe Pillow Rest felfújható ágy
- Beépített elektromos pumpa
- Beépített párna
Kényelmes megoldás mindennapi használatra
INTEX Deluxe Pillow Rest egy praktikus, beépített párnával ellátott felfújható ágy, amely kényelmes alvást biztosít további kiegészítők nélkül. A Fiber Tech™ technológia stabil alátámasztást nyújt a testnek, míg a megemelt kialakítás megkönnyíti a felkelést. A beépített pumpa lehetővé teszi a gyors előkészítést néhány perc alatt, így ideális választás otthoni használatra, vendégek számára vagy utazáshoz.
Törekszünk a webáruházban megtalálható információk, termékleírások pontos és hiteles közlésére, olykor azonban ezek önhibánkon kívül tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek.
Műszaki adatok
| Részletezés | |
| Magasság | 42 cm |
| Szélessége | 99 cm |
| Hosszúság | 191 cm |
| Férőhelyek száma | 1 |
| Beépített pumpával | IGEN |
| Méret | 99 x 191 cm |
| Szín | világosszürke, sötétszürke |
- Um nach Deutschland zu versenden, besuchen Sie INTEX DELUXE PILLOW REST RAISED TWIN Luftbett 99 x 191 cm 64132
- Pre odoslanie na Slovensko navštívte INTEX DELUXE PILLOW REST RAISED TWIN Nafukovacia posteľ 99 x 191 cm 64132
- Aby wysłać do Polski odwiedź INTEX DELUXE PILLOW REST RAISED TWIN Łóżko pompowane 99 x 191 cm 64132
- Pro odeslání do Česka navštivte INTEX DELUXE PILLOW REST RAISED TWIN Nafukovací postel 99 x 191 cm 64132
- Um nach Österreich zu versenden, besuchen Sie INTEX DELUXE PILLOW REST RAISED TWIN Luftbett 99 x 191 cm 64132
Beszélgessünk róla! Értékelések (0)
Értékelés írása
Termék értékelése: Rossz Kitűnő
Másolja be a lenti kódot:



























