INTEX PRISM FRAME Kör alakú medence 366 × 76 cm szűrőrendszerrel 12V 26712GN
Szállítási információk
- GLS: 6 900 Ft
- GLS: 2 990 Ft várható kézbesítés 05.15. - 05.19.
- Magyar Posta: 5 990 Ft várható kézbesítés 05.20. - 05.22.
- GLS: 4 490 Ft
- DHL: 1 400 Ft
- SPS: 1 200 Ft
- DPD: 3 990 Ft
- GLS: 4 990 Ft
- PPL: 2 610 Ft
Gondosan kiválasztott tartozékok
Leírás
INTEX PRISM FRAME kör alakú medence 366x76cm patronos szűrőberendezéssel 26712GN
INTEX Prism Frame Premium 366x76cm kiváló minőségű föld feletti medence patronos szűrőberendezéssel, amely az ellenállóság, az egyszerű összeszerelés és a modern dizájn ideális kombinációját kínálja. A stabil horganyzott acélváznak és a tartós 3 rétegű SuperTough™ PVC anyagnak köszönhetően ez a családi medence tökéletes választás nyári felfrissüléshez a kertben.
Fő előnyök
- 366x76cm méretű kör alakú föld feletti medence gyermekek és felnőttek számára
- A csomag része a patronos szűrőberendezés a tisztább vízért
- Biztonságos 12 V-os szűrőfeszültség transzformátorral (GN verzió)
- Erős horganyzott acélváz a nagy stabilitás érdekében
- Tartós 3 rétegű SuperTough™ PVC medencepalást
- Gyors és egyszerű összeszerelés körülbelül 30 perc alatt
- Elegáns világosszürke kivitel, amely minden kertbe illik
Műszaki paraméterek
| Forma | Kör alakú |
| Szín | Világosszürke |
| Anyag | SuperTough™ PVC / acél |
| Méretek | 366 x 76 x 366cm |
| Vízkapacitás | 6503l |
| Szűrés | Patronos szűrőberendezés 12V (2 271 l) |
| Összeszerelési idő | 30 perc |
A csomag tartalma
- INTEX Prism Frame Premium medence 366x76cm
- Patronos szűrőberendezés
Praktikus medence a gondtalan nyári pihenéshez
Az INTEX Prism Frame Premium 26712GN elegendő helyet kínál a mindennapi fürdőzéshez, pihenéshez és vízi játékokhoz a forró nyári napokon. A stabil vázas szerkezet, az egyszerű telepítés és a mellékelt szűrőberendezés kényelmes használatot és tiszta vizet biztosít az egész fürdési szezon során.
Törekszünk a webáruházban megtalálható információk, termékleírások pontos és hiteles közlésére, olykor azonban ezek önhibánkon kívül tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek.
Műszaki adatok
| Részletezés | |
| Medence magassága | 0,76 m |
| Medence | papírszűrő |
| Medence formája | kör |
| Medence mérete | 3,66 m |
| Szín | szürke |
| Hálózati egység | 12 V |
- Um nach Deutschland zu versenden, besuchen Sie INTEX PRISM FRAME POOLS Schwimmbecken 366 x 76 cm filterpumpe 26712GN
- Pre odoslanie na Slovensko navštívte INTEX PRISM FRAME POOLS Bazén 366 x 76 cm s kartušovou filtráciou 26712GN
- Aby wysłać do Polski odwiedź INTEX PRISM FRAME POOLS Basen 366 x 76 cm pompa kartuszowa 26712GN
- Pro odeslání do Česka navštivte INTEX PRISM FRAME POOLS Bazén 366 x 76 cm s kartušovou filtrační pumpou 26712GN
- Pour l’expédition en France, visitez INTEX PRISM FRAME POOLS Piscine 366 x 76 cm avec filtration a cartouche 26712GN
- Um nach Österreich zu versenden, besuchen Sie INTEX PRISM FRAME POOLS Schwimmbecken 366 x 76 cm filterpumpe 26712GN
Beszélgessünk róla! Értékelések (0)
Értékelés írása
Termék értékelése: Rossz Kitűnő
Másolja be a lenti kódot:






































