DeWALT DCE089D1G18-QW Akkus zöld keresztlézer 3x360° XR (12V/18V/1x2,0Ah) Tstak
Kedvezmény -25%
Jellemzők: • Kompatibilis a 12 V-os és 18 V-os XR akkumulátorokkal, így kihasználja a DEWALT akkumulátorrendszerek mindkét feszültség- tartományát, és 10,8 V-os XR akkumulátorokkal is műk... további információ »
Raktáron több, mint 10 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: DEWALT
Garancia: 3 év
Cikkszám: DCE089D1G18-QW
Súly: 4,55 kg
Leírás
Jellemzők:
• Kompatibilis a 12 V-os és 18 V-os XR akkumulátorokkal, így kihasználja a DEWALT akkumulátorrendszerek mindkét feszültség- tartományát, és 10,8 V-os XR akkumulátorokkal is működik.
• ZÖLD vízszintes és függőleges sugarakat bocsát ki, amelyek 3 keresztet alkotnak.
• Vízszintes kézi finombeállítás a tökéletesen pontos mérésekhez.
• A kiváló pontosság biztosítja az építkezésen végzett mérések precízitását.
• Egy méterről történő leesésre tesztelve.
• IP54 védelmi osztály.
Műszaki adatok:
• Akkumulátor feszültsége: 12 V / 18 V
• Lézer-osztály: 2
• Sugár színe: zöld
• Pontosság: +/- 0,3 mm/m
• Az automatikus egyenlítés tartománya: ± 4°
• Lézer láthatósága: 35 m-ig / 50 m-ig detektorral
• Sugarak száma: 3
• Sugarak iránya: 2 × függőleges / 1 × vízszintes
• Állványra rögzíthető: 1/4" és 5/8"
• Súly: 1,2 kg
A csomag tartalma:
• Tstak koffer
• 1 db 2,0Ah 18V akkumulátor
• Töltő
Műszaki adatok
Részletezés
Hatótávolság 50 m vevővel
Önszintezési tartomány ±4°
Mérés pontossága ± 0,3 mm/m
Kivetítés 3 vonal
Lézerdióda 530 nm
Lézerosztály 2
Állványmenet 1/4", 5/8"
Hálózati egység 18 V, 12 V