HiKOKI 402933 Porszívó rendszer DH18DBL/DH36DBL gépekhez
Kedvezmény -17%
Használható 18 V vagy 36 V gépekkel (a csatlakoztatott eszköz feszültségspecifikációjától függően) Műszaki adatok: • Max. légáramlás: 0,35 m3/perc • Portartály kapacitása: 0,3 l • Max.... további információ »
Raktáron 2 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: Hikoki
Garancia: 2 év
Cikkszám: 402933
Súly: 2,80 kg
Szállítási információk
Hasonló termékek
Leírás
Használható 18 V vagy 36 V gépekkel
(a csatlakoztatott eszköz feszültségspecifikációjától függően)
Műszaki adatok:
• Max. légáramlás: 0,35 m3/perc
• Portartály kapacitása: 0,3 l
• Max. átmérő: 100 mm
• Max. fúrási mélység: 85 mm
• Fúrószár átmérője: 4,3 – 20 mm
• Max. fúrási hossz (hatékony hossz): 50 – 100 mm
• Méretek (Sz × M × Mé): 90 × 306 × 378 mm