BOSCH EasyDrill 1200 Akkus fúró-csavarozó (12V/2x1,5Ah), AC kit 06039D3002
BOSCH EasyDrill 1200 Akkus fúró-csavarozó (12V/2x1,5Ah), AC kit 06039D3002 BOSCH EasyDrill 1200 Akkus fúró-csavarozó (12V/2x1,5Ah), AC kit 06039D3002 BOSCH EasyDrill 1200 Akkus fúró-csavarozó (12V/2x1,5Ah), AC kit 06039D3002 BOSCH EasyDrill 1200 Akkus fúró-csavarozó (12V/2x1,5Ah), AC kit 06039D3002 BOSCH EasyDrill 1200 Akkus fúró-csavarozó (12V/2x1,5Ah), AC kit 06039D3002
Kedvezmény -36%
Raktáron 2 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: BOSCH DIY
Garancia: 3 év
Cikkszám: 06039D3002
Súly: 1,00 kg
Akku
Leírás
Előnyök:
- Kompakt és könnyű kialakítás változatlan teljesítménnyel
- A gyári beállításokkal optimális teljesítmény és sebességfokozat állítható be minden feladatnál
- A beépített LED munkalámpa gondoskodik a munkadarab megfelelő megvilágításáról
- Ideális a kisebb fúrási feladatokhoz fában és fémben, valamint csavarozáshoz
- Az egyhüvelyes tokmánnyal gyorsan és kényelmesen cserélhető a tartozék
- Power for ALL: Egyetlen akku és töltő a teljes Home & Garden szerszámrendszerhez
Jellemzők:
- 12 volt
- Lítium-ion technológia
- Bosch Electronic Cell Protection (ECP)
- Bosch Auto-Lock
- 2 fokozatú hajtómű
- Felhasználás: csavarozás / fúrás
- Softgrip lágyfogantyú
- Beépített munkalámpa
- Bosch elektronika
- Jobbra-/balraforgás
Műszaki adatok:
- Max. forgatónyomaték lágy/kemény csavarozási eset: 14 / 30 Nm
- Nyomatékfokozat: 20 + 1
- Fúrótokmányok: 10 mm-es gyorsbefogó fúrótokmány
- Furat átmérő fémben: 6 mm
- Furat átmérő fában: 20 mm
- Üresjárati fordulatszám: 1. sebességfokozat / 2. sebességfokozat 0 - 400 / 1.500 ford./perc
- Maximális forgatónyomaték: 30,0 Nm
- Akkufeszültség: 12 V
- Akkukapacitás: 1,5 Ah
- Súly: 0,94 kg (akkuval)
A csomag tartalma:
- 2 db PBA 12V 1.5Ah O-A akkuegység
- Bittartó
- Szállítókoffer
- Töltő GAL 1210 CV
Műszaki adatok
Részletezés
Akkufeszültség 12 V
Akkukapacitás 1,5 Ah
Akku 2
Max. forgatónyomaték (kemény/lágy)(Nm) 30
Üresjárati fordulatszám, 1. sebességfokozat (1/perc) 400
Üresjárati fordulatszám, 2. sebességfokozat (1/perc) 1500
Ütésszám, max. (1/perc) 1.500
Fúrásteljesítmény fában 20 mm
Fúrásteljesítmény fém 8 mm