Stanley SM1650-QS FatMax Gérvágó fűrész (254mm/1650W)
Stanley SM1650-QS FatMax Gérvágó fűrész (254mm/1650W) Stanley SM1650-QS FatMax Gérvágó fűrész (254mm/1650W) Stanley SM1650-QS FatMax Gérvágó fűrész (254mm/1650W) Stanley SM1650-QS FatMax Gérvágó fűrész (254mm/1650W) Stanley SM1650-QS FatMax Gérvágó fűrész (254mm/1650W) Stanley SM1650-QS FatMax Gérvágó fűrész (254mm/1650W) Stanley SM1650-QS FatMax Gérvágó fűrész (254mm/1650W) Stanley SM1650-QS FatMax Gérvágó fűrész (254mm/1650W)
Kedvezmény -19%
Raktáron 1 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: STANLEY
Garancia: 3 év
Cikkszám: SM1650-QS
Súly: 16,50 kg
Felvett teljesítmény
Leírás
Jellemzők:
• Kompakt méretek
• Ergonomikus vízszintes fogantyú
• LED-es kivetítés a vágási vonalról az anyagra
• Átlátszó pengehuzat
• Szívózsáklyuk: tisztán tartja a munkahelyét
• Robusztus talp
• Porálló gumicsapágy
• Hosszú megállások
Műszaki adatok:
• Teljesítmény: 1.650 W
• Üresjárati fordulatszám: 4.800 rpm
• Fűrészlap átmérő: 254 mm
• Fűrészlap furatátmérő: 30 mm
• Fűrészlap szélessége: 2,8 mm
• Max. ferde vágás: 90°
• Max. gérvágás: balra 0°- 47°
• Max. 47° - 47° Cutting Capacity: Jobbra 0°- 52° mm
• 45° x 45° Kapacitás: 48 mm x 95 mm
• 0° x 0° Kapacitás: 75 mm x 140mm
• 45° x 0° Kapacitás: 75 mm x 95 mm
• 0° x 45° Kapacitás: 48 mm x 140 mm
• Akusztikai nyomás (Lp): 98,5 dB
• Súly: 10,5 kg
Műszaki adatok
Részletezés
Felvett teljesítmény 1650 W
Üresjárati fordulatszám, 1. sebességfokozat (1/perc) 4800
Korong átmérője 254 x 30 mm