Milwaukee M18FBS85-0C M18 FUEL Scie és ruban tömörítő 4933471496
Kedvezmény -2%
Ingyenes szállítás
• 20% -kal gyorsabb vágás az előző modellhez képest • Nagy vágási kapacitás: akár 85 mm anyagátmérő • Vá... további információ »
Raktáron 1 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: Milwaukee
Garancia: 2 év
Cikkszám: 4933471496
Súly: 7,30 kg
Szállítási információk
Gondosan kiválasztott tartozékok
Leírás
• 20% -kal gyorsabb vágás az előző modellhez képest
• Nagy vágási kapacitás: akár 85 mm anyagátmérő
• Változtatható fordulatszám-váltó a sebesség gyors és egyszerű beállításához
• Szerszám nélküli szalag befogás a gyors és könnyű szalag cseréért
• A speciálisan kialakított kapcsoló megakadályozza a készülék véletlen indítását
• Szerszám nélkül állítható saru
• Masszív fém kampó a gyors és könnyű tárolásért
• LED fény a munkaterület megvilágításához
• Szalagfűrész burkolattal és 12/14 TPI fűrészlappal szállítva
• Rugalmas akkumulátor rendszerrel - Milwaukee® M18™ akkumulátorokkal működik
Specifikációk
• Akkumulátor feszültség: 18 V
• Vágási méret: 85 mm
• Fűrészszalag hosszúság: 899 mm
• Fűrészszalag szélesség: 13 mm
• Fűrészszalag vastagság: 0,5 mm
• Szalag sebessége: 0 - 165 m/min
• Motor típusa: Szénkefementes
• Akkumulátor típus: M18
• Akku és töltő nélkül
Műszaki adatok
Részletezés
Akkufeszültség 18 V