Milwaukee M18 FHSAG125XB2-802X Akkus sarokcsiszoló 125mm (18V/2x 8,0Ah/HD BOX) 4933493416
Kedvezmény -15%
Ingyenes szállítás
Milwaukee M18 FHSAG125XB2-802X Akkus sarokcsiszoló 125 mm (18V / 2× 8,0 Ah / HD BOX) 4933493416 Nagy teljesítményű 125 mm-es sarokcsiszoló , amely egy 1800 W-os vezetékes gép teljes... további információ »
Raktáron 3 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: Milwaukee
Garancia: 2 év
Cikkszám: 4933493416
Súly: 7,90 kg
Leírás
Milwaukee M18 FHSAG125XB2-802X Akkus sarokcsiszoló 125 mm (18V / 2× 8,0 Ah / HD BOX) 4933493416
  • Nagy teljesítményű 125 mm-es sarokcsiszoló, amely egy 1800 W-os vezetékes gép teljesítményével vetekszik
  • RAPIDSTOP™ fékrendszer – a tárcsa megállása kevesebb mint 2 másodperc alatt
  • POWERSTATE™ szénkefe nélküli motor + REDLITHIUM™ + REDLINK PLUS™ (M18 FUEL™)
  • AVS antivibrációs rendszer a kényelmesebb munkavégzésért
  • FIXTEC™ rendszer a szerszámnélküli tárcsacseréhez
  • Kulcsnélküli védőburkolat gyors és egyszerű állítással
  • Feszültség alatti biztonsági relé az automatikus újraindulás megakadályozására
  • Optimalizálva HIGH OUTPUT™ és FORGE™ akkumulátorokhoz
  • Kompatibilis minden MILWAUKEE® M18™ akkumulátorral
A készlet tartalma
  • 1x Milwaukee M18 FUEL™ 125 mm sarokcsiszoló
  • 2x Milwaukee M18™ FORGE™ 8,0 Ah akkumulátor
  • 1x Milwaukee M12-18 FC gyorstöltő
  • 1x Milwaukee Heavy Duty koffer
  • 1x Gyorskioldású biztonsági védőburkolat
  • 1x Porvédő burkolat
  • 1x AVS oldalfogantyú
Műszaki adatok
Feszültség (V)18
Akkumulátor típusaLi-ion
Akkumulátorok száma2
Üresjárati fordulatszám (ford/perc)9 000
Tárcsa átmérő (mm)125
Befogótüske mérete (mm)14
Max. vágási mélység (mm)33
Fékezési idő (s)< 2
FékIgen
Visszarúgás elleni védelemIgen
AVS antivibrációs rendszerIgen
Kapcsoló típusaCsúsztatható kapcsoló
SzállítvaHeavy Duty koffer
Műszaki adatok
Részletezés
Max. korong átméröje 125 mm
Akkufeszültség 18 V