HiKOKI W18DBWCZ Akkus gipszkarton csavarozó (18V/2x4,0Ah) HitBOX
HiKOKI W18DBWCZ Akkus gipszkarton csavarozó (18V/2x4,0Ah) HitBOX HiKOKI W18DBWCZ Akkus gipszkarton csavarozó (18V/2x4,0Ah) HitBOX
Kedvezmény -29%
Ingyenes szállítás
Raktáron 2 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: Hikoki
Garancia: 3 év
Cikkszám: W18DBWCZ
Súly: 5,67 kg
Leírás
Jellemzők:
• Lítium-ion akku
• Szénkefementes motor
• Automata mód a folyamatos csavarbehajtáshoz
• Felhasználóbarát formatervezés: Kézbe illő markolat
• Az automata mód a kapcsoló segítségével könnyen beállítható.
• A beépített LED lámpa jól megvilágítja a felületet.
• Impulzus mód: Az impulzus mód lehetővé teszi a kiálló csavarok precíz behajtását.
Műszaki adatok:
• Akkufeszültség: 18 V
• Befogás: 6,35 mm
• Csavarméret: 4 mm
• Csavarhosz (tárral): 57 mm
• Üresjárati fordulatszám: 0 - 5000/min
• Gép tömege BSL1820M akkuval: 1,4 kg
• Gép tömege BSL1840M akkuval: 1,6 kg
• Gép tömege BSL36B18akkuval: 2,0 kg
A csomag tartalma:
• 2 db 4,0Ah akkumulátor
• 1 db töltő
• Adapter
• HITBOX koffer
Műszaki adatok
Részletezés
Akkufeszültség 18 V