HiKOKI W18DAW3Z Akkus automatikus csavarbehajtó (18 V/akku nélkül)
Kedvezmény -18%
Raktáron 5 db
Szállítási információk
Gondosan kiválasztott tartozékok
Leírás
- Szénkefe nélküli motor 18 V-os gipszkarton csavarbehajtó akár 5000 ford./perc sebességgel a gyors rögzítéshez
- Kompakt és könnyű Egykezes használatot tesz lehetővé, csökkenti a csukló és a kéz terhelését
- Kettős LED világítás Két LED javítja a láthatóságot és a pontosságot gyenge fényviszonyok között
- Nagy kapacitású tár Csökkenti az újratöltések számát és növeli a hatékonyságot
- Sokoldalú használat 25–57 mm hosszú csavarszalagokkal kompatibilis
- Sorozatcsavarozás Gyorsabb és kevésbé megterhelő munkavégzés ismétlődő feladatoknál
Szállítási tartalom
- No.2 Phillips behajtó bit
- mágneses bittartó
- ütköző
- tár
- No.2 Phillips behajtó bit (tár)
- rakásolható rendszer láda
Műszaki adatok
| Akkumulátor feszültsége | 18 V |
| Üresjárati fordulatszám | 0–5000 /min |
| Gipszkarton csavar átmérője | 4 mm |
| Súly (akkumulátor nélkül) | 1 kg |
| Súly (akkumulátorral) | 1,38 kg |
| Szerszám hossza | 364 mm |
| Szerszám szélessége | 81 mm |
| Szerszám magassága | 226 mm |