HiKOKI CJ18DAW4Z Akkus szúrófűrész (18V/akku és töltő nélkül)
HiKOKI CJ18DAW4Z Akkus szúrófűrész (18V/akku és töltő nélkül) HiKOKI CJ18DAW4Z Akkus szúrófűrész (18V/akku és töltő nélkül) HiKOKI CJ18DAW4Z Akkus szúrófűrész (18V/akku és töltő nélkül) HiKOKI CJ18DAW4Z Akkus szúrófűrész (18V/akku és töltő nélkül) HiKOKI CJ18DAW4Z Akkus szúrófűrész (18V/akku és töltő nélkül) HiKOKI CJ18DAW4Z Akkus szúrófűrész (18V/akku és töltő nélkül)
Kedvezmény -13%
Raktáron 2 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: Hikoki
Garancia: 3 év
Cikkszám: CJ18DAW4Z
Súly: 1,80 kg
Leírás
Jellemzők:
• Nagyobb vágási sebesség
• Sima, egyenes és íves vágások
• Szerszám nélküli fűrészlapcsere
• Kompakt kialakítás
• LED világítás
• Fúvófunkció
• 4 fokozatú orbitális mozgás
Műszaki adatok:
• Maximális vágásméret: fa 135 mm
• Maximális vágásméret: lágyacél 10 mm
• Üresjárati löketszám: 0 - 2,500/min
• Lökethossz: 26 mm
• Lapdőlés: 0-45°
• Akkufeszültség: 18 V
• Maximális vágási szög (jobb / bal): 45°
• Teljes hossz: 266 mm
• Gép tömege (BSL1850C akkuval): 2,5 kg
• Gép tömege (BSL36B18 akkuval): 2,9 kg
Műszaki adatok
Részletezés
Akkufeszültség 18 V
Akku nélkül
Vágási mélység fában 135 mm
Vágási mélység alumíniumban 10 mm
Vágási mélység ötvözetlen acélban 10 mm