HiKOKI C1807DAW2Z Akkus körfűrész (190mm/18V/akku és töltő nélkül) HitBox
HiKOKI C1807DAW2Z Akkus körfűrész (190mm/18V/akku és töltő nélkül) HitBox HiKOKI C1807DAW2Z Akkus körfűrész (190mm/18V/akku és töltő nélkül) HitBox HiKOKI C1807DAW2Z Akkus körfűrész (190mm/18V/akku és töltő nélkül) HitBox HiKOKI C1807DAW2Z Akkus körfűrész (190mm/18V/akku és töltő nélkül) HitBox HiKOKI C1807DAW2Z Akkus körfűrész (190mm/18V/akku és töltő nélkül) HitBox HiKOKI C1807DAW2Z Akkus körfűrész (190mm/18V/akku és töltő nélkül) HitBox
Kedvezmény -25%
Ingyenes szállítás
Raktáron 1 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: Hikoki
Garancia: 3 év
Cikkszám: C1807DAW2Z
Súly: 6,59 kg
Leírás
Jellemzők:
• Ergonomikus gumírozott markolat
• Alacsony zaj- és rezgésszint
• Tárcsafék – A nagyobb biztonság érdekében gyors megállítással a kikapcsolás után.
• Porszívó csatlakoztatható
• Vezetősínnel kompatibilis
Műszaki adatok:
• Feszültség: 18 V
• Tárcsa átmérő: 190 mm
• Felfogatás: 30 mm
• Maximális vágásmélység (90°): 64,5 mm
• Maximális vágásmélység (55°): 39 mm
• Maximális vágásmélység (45°): 49 mm
• Üresjárati fordulatszám (erőteljes mód): 3800 ford./perc
• Üresjárati fordulatszám (csendes mód): 2000 ford./perc
• Súly: 3,9 kg (BSL1850 akkumulátorral)
A csomag tartalma:
• Fűrészlap
• Vezetősín
• Porzsák
• Kulcs
• Hitbox
Műszaki adatok
Részletezés
Akkufeszültség 18 V
Akku nélkül
Üresjárati fordulatszám, 1. sebességfokozat (1/perc) 3800
Korong átmérője 190 mm