HiKOKI C1806DAW2Z Akkus körfűrész (165mm/18V/akku és töltő nélkül) HitBox
HiKOKI C1806DAW2Z Akkus körfűrész (165mm/18V/akku és töltő nélkül) HitBox HiKOKI C1806DAW2Z Akkus körfűrész (165mm/18V/akku és töltő nélkül) HitBox HiKOKI C1806DAW2Z Akkus körfűrész (165mm/18V/akku és töltő nélkül) HitBox HiKOKI C1806DAW2Z Akkus körfűrész (165mm/18V/akku és töltő nélkül) HitBox HiKOKI C1806DAW2Z Akkus körfűrész (165mm/18V/akku és töltő nélkül) HitBox
Kedvezmény -24%
Raktáron 1 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: Hikoki
Garancia: 3 év
Cikkszám: C1806DAW2Z
Súly: 6,24 kg
Leírás
Jellemzők:
• Kompakt és könnyű kialakítás – ideális mobil munkához
• Ergonomikus, gumírozott markolat – kényelmesebb és biztosabb fogás
• Motorfék – növeli a munkavédelmet
• Porelszívó csatlakoztatási lehetőség – tiszta munkakörnyezetet biztosít
• HSC IV koffer – strapabíró és praktikus tároláshoz és szállításhoz
Műszaki adatok:
• Fűrészlap méret: 165 x 30 mm
• Vágásmélység 90°: 57 mm
• Vágásmélység 45°: 38 mm
• Üresjárati fordulatszám: 3.800/min
• Akkufeszültség: 18 V
• Gép tömege: 3,5 kg
A csomag tartalma:
• Saruvédő
• Porgyűjtő készlet
• Fűrészlap
• Párhuzamvezető
• Imbusz kulcs 5mm
• HSC
Műszaki adatok
Részletezés
Akkufeszültség 18 V
Akku nélkül
Üresjárati fordulatszám, 1. sebességfokozat (1/perc) 3800
Korong átmérője 165 mm