BOSCH GCM 800 SJ PROFESSIONAL sínes gérvágó 0601B19000
Kedvezmény -34%
Ingyenes szállítás
Raktáron 10 db
Garancia: 3 év
Cikkszám: 0601B19000
Súly: 18,80 kg
> Bővebb információ <
Leírás
BOSCH GCM 800 SJ sínes gérvágó 0601B19000
Jellemzők:
A Bosch GCM 800 SJ sínes gérvágó kompakt, kis súly normál vágásokhoz.
Csupán 13,5 kg súlyú gép az optimális kezelhetőség érdekében.
270 mm vízszintes vágási teljesítmény normál alkalmazásoknál.
Műszaki adatok:
Vágási kapacitás: 0° 70 x 270 mm
Vágási kapacitás: 45° gérszög 70 x 190 mm
Vágási kapacitás: 45° dőlésszög 48 x 270 mm
Szögbeállítás: 47 ° B / 47 ° J
Hajlásszög beállítás: 45 ° B / 0 ° J
Üresjárati fordulatszám: 5.500 ford./perc
Fűrészlap-átmérő: 216 mm-ben
Fűrészlap furat-O: 30 mm-ben
Súly: 13,5 kg
Névleges felvett teljesítmény: 1.400 W.
Műszaki adatok
Részletezés
Felvett teljesítmény 1400 W
Üresjárati fordulatszám, 1. sebességfokozat (1/perc) 5500
Korong átmérője 216 x 30 mm