BOSCH AdvancedVac 20 Nedves száraz porszívó 06033D1200
Kedvezmény -28%
Raktáron több, mint 10 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: BOSCH DIY
Garancia: 3 év
Cikkszám: 06033D1200
Súly: 10,30 kg
Leírás
Terméktulajdonságok:
Nagy mennyiségű víz is egyszerűen elvezethető a leeresztőszelep segítségével
Antisztatikus tömlő minimalizálja az elektrosztatikus feltöltődést
A beépített kazettás szűrő a nedves és száraz porelszívást is lehetővé teszi a szűrő cseréje nélkül
Fúvó funkció lombfúváshoz és a szennyeződések nehezen elérhető helyekről történő kifúvatásához
Rugalmas munkavégzést tesz lehetővé a keskeny résszívó és a 2,2 m hosszú tömlő révén
Műszaki adatok:
Szívóerő: 300 Légszállítási teljesítmény
Névleges teljesítményfelvétel: 1.200 W
Max. levegőátáramlás (turbina): 70 l/s
Max. vákuum (turbina): 260 mbar
Tartálytérfogat: 20 l
A gép súlya: 7,6 kg
Tartozékok:
Padlószívó
Kefés betét
Gumiajak betét
Résszívófej
2 x szívócsövek, egyenként 0,5 m, o 35 mm
Elszívó adapter
2,2 m-es tömlő, o 35 mm, antisztatikus
Fogantyú
Papír szűrőzsák
Szűrő
Előszűrő
Műszaki adatok
Részletezés
Működés űrtartalom, porzsák nélkül
Porszívózás száraz + nedves
Porszívó típusa ipari
Tartály űrtartalma 20 l
Felvett teljesítmény 1200 W