BESTWAY Steel Pro Max Fémvázas medence szett, 488 x 244 x 122 cm 56671
Kedvezmény -43%
239 890 Ft
Raktáron több, mint 10 db
Medence mérete
Szállítási információk
- DACHSER: 17 900 Ft várható kézbesítés 05.05. - 05.07.
- Gebrüder Weiss: 17 900 Ft várható kézbesítés 05.05. - 05.07.
- DHL: 9 900 Ft
- DACHSER: 8 500 Ft
Gondosan kiválasztott tartozékok
Leírás
Téglalap alakú felszíni medence Steel Pro MAX™ a Bestway márkától, felszíni telepítésre. A medence szilárd falai Tritech™ anyagból készültek, amely poliészter hálós magból áll, amelyet két réteg rendkívül ellenálló PVC vesz körül.
Műszaki adatok:
| Méretek | 488 x 244 cm |
| Medence magassága | 122 cm |
| Víz kapacitása (90%) | 11 532 l (3 046 gal.) |
| Szűrés | homokos |
| Szivattyú vízáramlása | 3 596 l |
| Feszültség | 220–240 V |
Jellemzők:
- Az oldalsó falak Tritech® anyagból készültek, amely ellenáll a szúrásnak és UV-sugárzás ellen védett. Nem károsítja a súlyterhelés, a feszítés és a mozgás sem
- Korrózióálló acélváz matt felületkezeléssel
- A ClickConnect™ csatlakozók megakadályozzák a fémek közötti sérülést és lehetővé teszik az illeszkedő részek összerakását
- A váz és a burkolat 2–3 személlyel 60 perc alatt összeszereléhető
- Ripple Mosaic™ mintás belső réteg
- Medence lépcső 1,22 m (48")
- Medencetakaró 4,67 m x 2,22 m (15'4" x 7'3")
- Szivattyú vízáramlása (szivattyú teljesítmény): 3 596 l/h (950 gal./h; 3,5 m3/h)
- Vízáramlás a beépített medencerendszeren keresztül (rendszer áramlás): 2 271 l/h (600 gal./h; 2,0 m3/h)
- A beépített szabályozható leeresztő szelepet csatlakoztassa a kerti tömlőhöz a víz leeresztéséhez
A csomag tartalma:
- 1 medence
- 1 homokszűrő szivattyú
- 1 medence lépcső
- 1 medencetakaró
- Javítótapasz
Törekszünk a webáruházban megtalálható információk, termékleírások pontos és hiteles közlésére, olykor azonban ezek önhibánkon kívül tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek.
Műszaki adatok
| Részletezés | |
| Medence magassága | 1,22 m |
| Medence | homokszűrő |
| Medence formája | téglalap |
| Medence mérete | 4,88 x 2,44 m |
| Űrtartalom | 11532 l |
| Szín | szürke |
| Hálózati egység | 220-240 V |
- Um nach Österreich zu versenden, besuchen Sie BESTWAY Power Steel Frame Pool 488 x 244 x 122 cm, Komplett-Set mit Sandfilteranlage 56671
- Um nach Deutschland zu versenden, besuchen Sie BESTWAY Power Steel Frame Pool 488 x 244 x 122 cm, Komplett-Set mit Sandfilteranlage 56671
- Pro odeslání do Česka navštivte BESTWAY Power Steel Bazénový set 488 x 244 x 122 cm, písková filtrace 56671
- Pour l’expédition en France, visitez BESTWAY Power Steel Piscine hors sol rectangulaire, 488 x 244 x 122 cm 56671
- Aby wysłać do Polski odwiedź BESTWAY Power Steel Basen stelażowy 488 x 244 x 122 cm, z filtracją piaskową 56671
- Pre odoslanie na Slovensko navštívte BESTWAY Power Steel Bazénový set 488 x 244 x 122 cm, piesková filtrácia 56671
Beszélgessünk róla! Értékelések (0)
Értékelés írása
Termék értékelése: Rossz Kitűnő
Másolja be a lenti kódot:























































