BESTWAY Power Steel Fémvázas medence szett, 488 x 244 x 122 cm 56670
Kedvezmény -39%
228 490 Ft
Raktáron több, mint 10 db
Medence mérete
Szállítási információk
- DACHSER: 13 900 Ft várható kézbesítés 05.05. - 05.07.
- Gebrüder Weiss: 13 900 Ft várható kézbesítés 05.05. - 05.07.
- DHL: 8 800 Ft
- DACHSER: 7 600 Ft
Gondosan kiválasztott tartozékok
Leírás
Téglalap alakú felszíni medence Power Steel a Bestway márkától, felszíni telepítésre. A medence szilárd falai Tritech™ anyagból készültek, amely poliészter hálós magból áll, amelyet két réteg rendkívül ellenálló PVC vesz körül.
Műszaki adatok:
| Méretek | 488 x 244 cm |
| Medence magassága | 122 cm |
| Víz kapacitása (90%) | 11 532 l (3 046 gal.) |
| Szűrés | kazettás |
| Szivattyú vízáramlása | 3 028 l |
| Feszültség | 220–240 V |
Jellemzők:
- Korrózióálló fémkeretek
- A medence Seal & Lock System™ rendszerrel van felszerelve, amely biztonságos és szilárd csőcsatlakozást biztosít
- Realisztikus mozaik nyomat a burkolat belső oldalán
- 30 perces összeszerelés
- 220–240 V váltóáramú szivattyú, 3 028 l (800 gal.) vízáramlással, beépített vízrendszerben 2 195 l (580 gal.) áramlással
- Kompatibilis II. típusú betétekkel (58094)
- Beépített szabályozószelep megkönnyíti a leeresztést kerti tömlőre csatlakoztatott szeleppel (mellékelt adapterrel)
- A téglalap alakú forma több helyet biztosít úszáshoz és játékhoz
A csomag tartalma:
- Egy medence
- Szűrőszivattyú (58386)
- Biztonsági létra (58331)
- Medencetakaró (58472)
Törekszünk a webáruházban megtalálható információk, termékleírások pontos és hiteles közlésére, olykor azonban ezek önhibánkon kívül tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek.
Műszaki adatok
| Részletezés | |
| Medence magassága | 1,22 m |
| Medence | papírszűrő |
| Medence formája | téglalap |
| Medence mérete | 4,88 x 2,44 m |
| Űrtartalom | 11532 l |
| Szín | szürke |
| Hálózati egység | 220-240 V |
- Um nach Österreich zu versenden, besuchen Sie BESTWAY Power Steel Frame Pool 488 x 244 x 122 cm, Komplett-Set mit Filterpumpe 56670
- Um nach Deutschland zu versenden, besuchen Sie BESTWAY Power Steel Frame Pool 488 x 244 x 122 cm, Komplett-Set mit Filterpumpe 56670
- Pro odeslání do Česka navštivte BESTWAY Power Steel Bazénový set 488 x 244 x 122 cm, kartušová filtrace 56670
- Pour l’expédition en France, visitez BESTWAY Power Steel Piscine hors sol rectangulaire, 488 x 244 x 122 cm 56670
- Aby wysłać do Polski odwiedź BESTWAY Power Steel Basen stelażowy 488 x 244 x 122 cm, z filtracją kartuszową 56670
- Pre odoslanie na Slovensko navštívte BESTWAY Power Steel Bazénový set 488 x 244 x 122 cm, kartušová filtrácia 56670
Beszélgessünk róla! Értékelések (0)
Értékelés írása
Termék értékelése: Rossz Kitűnő
Másolja be a lenti kódot:
























































