BESTWAY Power Steel Fémvázas medence szett, 427 x 250 x 100 cm 56620
Kedvezmény -56%
120 990 Ft
Raktáron több, mint 10 db
Szállítási információk
- GLS XXL: 9 990 Ft várható kézbesítés 05.05. - 05.07.
- SPS: 1 560 Ft
Gondosan kiválasztott tartozékok
Leírás
Ovális felszíni medence Power Steel a Bestway márkától, felszíni telepítésre. A medence szilárd falai Tritech™ anyagból készültek, amely poliészter hálós magból áll, amelyet két réteg rendkívül ellenálló PVC vesz körül.
Műszaki adatok:
| Méretek | 427 x 250 cm |
| Medence magassága | 100 cm |
| Víz kapacitása (90%) | 7 250 l (1 915 gal.) |
| Szűrés | kazettás |
| Szivattyú vízáramlása | 2 006 l |
| Feszültség | 220–240 V |
Jellemzők:
- Háromrétegű gyűrű a falak további megtámasztásáért
- Korrózióálló fémkeretek
- A medence Seal & Lock System™ rendszerrel van felszerelve, amely biztonságos és szilárd csőcsatlakozást biztosít
- Realisztikus mozaik nyomat a burkolat belső oldalán
- 30 perces összeszerelés
- 220–240 V váltóáramú szivattyú, 2 006 l (530 gal.) vízáramlással, beépített vízrendszerben 1 817 l (480 gal.) áramlással, kompatibilis II. típusú betétekkel (58094)
- A medence Flowclear™ szűrőszivattyúkkal kompatibilis csatlakozókkal van felszerelve
- A beépített szabályozószelep megkönnyíti a leeresztést kerti tömlőre csatlakoztatott szeleppel (mellékelt adapterrel)
- Az egyedi ovális kialakításnak köszönhetően ez a medence kompaktabb, kevesebb helyet igényel a telepítéshez és kevesebb víz szükséges a feltöltéséhez
A csomag tartalma:
- 1 medence
- Szűrőszivattyú (58383)
- Biztonsági létra (58330)
Törekszünk a webáruházban megtalálható információk, termékleírások pontos és hiteles közlésére, olykor azonban ezek önhibánkon kívül tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek.
Műszaki adatok
| Részletezés | |
| Medence magassága | 1 m |
| Medence | papírszűrő |
| Medence formája | ovális |
| Medence mérete | 4,27 x 2,5 m |
| Űrtartalom | 7250 l |
| Szín | szürke |
| Hálózati egység | 220-240 V |
- Um nach Österreich zu versenden, besuchen Sie BESTWAY Power Steel Frame Pool 427 x 250 x 100 cm, Komplett-Set mit Filterpumpe 56620
- Um nach Deutschland zu versenden, besuchen Sie BESTWAY Power Steel Frame Pool 427 x 250 x 100 cm, Komplett-Set mit Filterpumpe 56620
- Pro odeslání do Česka navštivte BESTWAY Power Steel Bazénový set 427 x 250 x 100 cm, kartušová filtrace 56620
- Pour l’expédition en France, visitez BESTWAY Power Steel Piscine hors sol ovale, 427 x 250 x 100 cm 56620
- Aby wysłać do Polski odwiedź BESTWAY Power Steel Basen 427 x 250 x 100 cm, z filtracją kartuszową 56620
- Pre odoslanie na Slovensko navštívte BESTWAY Power Steel Bazénový set 427 x 250 x 100 cm, kartušová filtrácia 56620
Beszélgessünk róla! Értékelések (0)
Értékelés írása
Termék értékelése: Rossz Kitűnő
Másolja be a lenti kódot:



























































