KERMI B20-S M fürdőszobai radiátor, 1502 x 890 mm, egyenes, fehér LS01M1500902XXK
KERMI B20-S M fürdőszobai radiátor, 1502 x 890 mm, egyenes, fehér LS01M1500902XXK KERMI B20-S M fürdőszobai radiátor, 1502 x 890 mm, egyenes, fehér LS01M1500902XXK KERMI B20-S M fürdőszobai radiátor, 1502 x 890 mm, egyenes, fehér LS01M1500902XXK
Kedvezmény -35%
Fűtőtest fürdőszoba fűtéséhez. D profilú függőleges csövekkel (40x30 mm) és egyenes keresztirányú csövekkel (20 mm) készült. Az terméket kompletten szállítjuk, beleértve a rögzítőkészletet ... további információ »
Nincs raktáron Megrendelés eseténTermék elérhetősége
Garancia: 5 év
Cikkszám: LS01M1500902XXK
Súly: 16,30 kg
Leírás
Fűtőtest fürdőszoba fűtéséhez. D profilú függőleges csövekkel (40x30 mm) és egyenes keresztirányú csövekkel (20 mm) készült. Az terméket kompletten szállítjuk, beleértve a rögzítőkészletet és a légtelenítő szelepet.
Jellemzők:
• Kompakt fűtőelem melegvizes fűtéshez
• Középső alsó csatlakozás 50 mm vagy alsó oldalcsatlakozás a beépítési hossztól függően.
Üzemeltetési feltételek:
• Melegvíz 110°C-ig, elektromos kiegészítő fűtés lehetősége
(max. hőmérséklet 80°C).
• Alsó középső csatlakozás
• Csatlakozási távolság: 50 mm
• Légtelenítő: G 1/2" fent, bal
• Üzemi nyomás: max 10 bar
• Próbanyomás: 13 bar
• Beépítési magasság (BH): 1502 mm
• Beépítési hosszúság (BL): 890 mm
• Beépítési mélység (BT): 32 mm
• Csatlakozási távolság (NA1): 850 mm
• Csatlakozási távolság (NA2): 50 mm
• Hőmérséklet kitevő: 1,2591 n
• Kivitel: egyenes
• Színkialakítás: fehér RAL 9016
• Víztartalom: 16,3 l
• Súly: 9,3 kg
Hőteljesítmény:
• E-készlet: 1200 W
• 75/65-20°C: 1108 W
• 70/55-20°C: 896 W
• 55/45-20°C: 581 W
• 70/55-24°C: 790 W
• 55/45-24°C: 484 W
Figyelmeztetés:
Távolság a fűtőelem alsó szélétől a padlóig min. 150 mm.
Szín fehér
Magasság 1502 mm
Szélessége 890 mm