KERMI B20-S M fürdőszobai radiátor, 1502 x 740 mm, egyenes, fehér LS01M1500752XXK
KERMI B20-S M fürdőszobai radiátor, 1502 x 740 mm, egyenes, fehér LS01M1500752XXK KERMI B20-S M fürdőszobai radiátor, 1502 x 740 mm, egyenes, fehér LS01M1500752XXK KERMI B20-S M fürdőszobai radiátor, 1502 x 740 mm, egyenes, fehér LS01M1500752XXK
Kedvezmény -32%
Fűtőtest fürdőszoba fűtéséhez. D profilú függőleges csövekkel (40x30 mm) és egyenes keresztirányú csövekkel (20 mm) készült. Az terméket kompletten szállítjuk, beleértve a rögzítőkészletet ... további információ »
Raktáron 2 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: KERMI
Garancia: 5 év
Cikkszám: LS01M1500752XXK
Súly: 14,20 kg
Leírás
Fűtőtest fürdőszoba fűtéséhez. D profilú függőleges csövekkel (40x30 mm) és egyenes keresztirányú csövekkel (20 mm) készült. Az terméket kompletten szállítjuk, beleértve a rögzítőkészletet és a légtelenítő szelepet.
Jellemzők:
• Kompakt fűtőelem melegvizes fűtéshez
• Középső alsó csatlakozás 50 mm vagy alsó oldalcsatlakozás a beépítési hossztól függően.
A csomag tartalma:
• Igény szerint a III. követelményosztály is lehetséges.
• A beépítési helyen ellenőrizni kell a fal megfelelő teherbírását.
• Minden látható rögzítőelem a radiátor színéhez illeszkedik.
Üzemeltetési feltételek:
• Melegvíz 110°C-ig, elektromos kiegészítő fűtés lehetősége
(max. hőmérséklet 80°C).
• Központi csatlakozáshoz: az elektromos fűtőrúd kiegészítőleg felszerelhető.
Műszaki adatok:
• Csatlakozás: 2 x G 1/2" belső menet
• Alsó középső csatlakozás
• Csatlakozási távolság: 50 mm
• Csatlakozás: bal vagy jobb
• Egycsöves rendszerhez alkalmas
• Légtelenítő: G 1/2" fent, bal
• Üzemi nyomás: max 10 bar
• Próbanyomás: 13 bar
• Beépítési magasság (BH): 1502 mm
• Beépítési hosszúság (BL): 740 mm
• Beépítési mélység (BT): 32 mm
• Csatlakozási távolság (NA1): 700 mm
• Csatlakozási távolság (NA2): 50 mm
• Hőmérséklet kitevő: 1,2506 n
• Kivitel: egyenes
• Színkialakítás: fehér RAL 9016
• Víztartalom: 14,2 l
• Súly: 8,1 kg
Hőteljesítmény:
• E-készlet: 800 W
• 75/65-20°C: 945 W
• 70/55-20°C: 764 W
• 55/45-20°C: 495 W
• 70/55-24°C: 673 W
• 55/45-24°C: 412 W
Figyelmeztetés:
Távolság a fűtőelem alsó szélétől a padlóig min. 150 mm.
Optikai szempontból ezt a távolságot a helyiség körülményeihez kell igazítani.
Műszaki adatok
Részletezés
Kapcsolat típusa középső
Profil egyenes cső
Szín fehér
Magasság 1502 mm
Szélessége 740 mm