KERMI B20-S M fürdőszobai radiátor, 1502 x 440 mm, egyenes, fehér LS01M1500452XXK
KERMI B20-S M fürdőszobai radiátor, 1502 x 440 mm, egyenes, fehér LS01M1500452XXK KERMI B20-S M fürdőszobai radiátor, 1502 x 440 mm, egyenes, fehér LS01M1500452XXK KERMI B20-S M fürdőszobai radiátor, 1502 x 440 mm, egyenes, fehér LS01M1500452XXK
Kedvezmény -34%
Fűtőtest fürdőszoba fűtéséhez. D profilú függőleges csövekkel (40x30 mm) és egyenes keresztirányú csövekkel (20 mm) készült. Az terméket kompletten szállítjuk, beleértve a rögzítőkészletet ... további információ »
Garancia: 5 év
Cikkszám: LS01M1500452XXK
Súly: 10,00 kg
Leírás
Fűtőtest fürdőszoba fűtéséhez. D profilú függőleges csövekkel (40x30 mm) és egyenes keresztirányú csövekkel (20 mm) készült. Az terméket kompletten szállítjuk, beleértve a rögzítőkészletet és a légtelenítő szelepet.
Jellemzők:
• Kompakt fűtőelem melegvizes fűtéshez
• Középső alsó csatlakozás 50 mm vagy alsó oldalcsatlakozás a beépítési hossztól függően.
Üzemeltetési feltételek:
• Melegvíz 110°C-ig, elektromos kiegészítő fűtés lehetősége
(max. hőmérséklet 80°C).
• Alsó középső csatlakozás
• Csatlakozási távolság: 50 mm
• Légtelenítő: G 1/2" fent, bal
• Üzemi nyomás: max 10 bar
• Próbanyomás: 13 bar
• Beépítési magasság (BH): 1502 mm
• Beépítési hosszúság (BL): 440 mm
• Beépítési mélység (BT): 32 mm
• Csatlakozási távolság (NA1): 400 mm
• Csatlakozási távolság (NA2): 50 mm
• Hőmérséklet kitevő: 1,2519 n
• Kivitel: egyenes
• Színkialakítás: fehér RAL 9016
• Víztartalom: 10,0 l
• Súly: 5,7 kg
Hőteljesítmény:
• E-készlet: 600 W
• 75/65-20°C: 604 W
• 70/55-20°C: 488 W
• 55/45-20°C: 316 W
• 70/55-24°C: 430 W
• 55/45-24°C: 263 W
Figyelmeztetés:
Távolság a fűtőelem alsó szélétől a padlóig min. 150 mm.
Szín fehér
Magasság 1502 mm
Szélessége 440 mm