INTEX Swim Center Family Lounge Felfújható medence, 229 x 229 x 66 cm 56475NP
Kedvezmény -21%
14 890 Ft
Raktáron több, mint 10 db
Szállítási információk
- GLS: 5 400 Ft
- GLS: 1 950 Ft várható kézbesítés 05.05. - 05.07.
- Packeta: 1 290 Ft várható kézbesítés 05.05. - 05.07.
- GLS CsomagPont: 1 590 Ft várható kézbesítés 05.05. - 05.07.
- Magyar Posta: 1 990 Ft várható kézbesítés 05.08. - 05.12.
- GLS: 3 490 Ft
- DHL: 1 250 Ft
- SPS: 1 200 Ft
- Packeta: 1 290 Ft
- DPD: 2 350 Ft
- GLS: 4 990 Ft
- PPL: 2 610 Ft
Gondosan kiválasztott tartozékok
Leírás
Ülni, feküdni, pihenni, játszani... A Swim Center Family Lounge medencében, amelynek mérete 229 x 229 x 66 cm, egyszerűen minden lehetséges. A 4 beépített ülőhely párnákkal és háttámlákkal, 2 italtartó, leeresztőszelep és a 0,32 mm vastagságú anyag stabilitást és szórakozást biztosít az egész családnak. A víz térfogata 36 cm-es vízszintnél 882 l. 3 éves kortól.
Műszaki adatok:
| Méretek | 229 x 229 cm, magasság 66 cm háttámlákkal együtt |
| Medence űrtartalma (80%-os töltöttségnél) | 882 liter |
| Falak és aljzat vastagsága | 0,36 mm |
| Ajánlott korosztály | 3 éves kortól |
| Felfújható gyűrűk | 2 db |
| Leeresztőszelep | gyors leeresztéshez |
| Felület | tartós vinyl |
| Oldalfalak | extra széles |
| Anyag | ftalátmentes PVC |
| Ülőhelyek | felfújható sarokülések |
| Italtartók | 2 db |
| Javítókészlet | öntapadós javítókészlet |
| Csomagolás méretei | 40,64 x 45,72 x 13,02 cm |
Törekszünk a webáruházban megtalálható információk, termékleírások pontos és hiteles közlésére, olykor azonban ezek önhibánkon kívül tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek.
Műszaki adatok
| Részletezés | |
| Szín | kék |
| Medence formája | négyzet |
| Medence magassága | 0,66 m |
Dokumentumok
- Um nach Deutschland zu versenden, besuchen Sie INTEX Swim Center Family Lounge Pool Schwimmbecken 229 x 229 x 66 cm 56475NP
- Pre odoslanie na Slovensko navštívte INTEX Swim Center Family Lounge Pool Bazén 229 x 229 x 66 cm 56475NP
- Aby wysłać do Polski odwiedź INTEX Swim Center Family Lounge Pool Basen 229 x 229 x 66 cm 56475NP
- Pro odeslání do Česka navštivte INTEX Swim Center Family Lounge Pool Bazén 229 x 229 x 66 cm 56475NP
- Pour l’expédition en France, visitez INTEX Swim Center Family Lounge Piscine gonflable 29 x 229 x 66 cm 56475NP
- Um nach Österreich zu versenden, besuchen Sie INTEX Swim Center Family Lounge Pool Schwimmbecken 229 x 229 x 66 cm 56475NP
Beszélgessünk róla! Értékelések (0)
Értékelés írása
Termék értékelése: Rossz Kitűnő
Másolja be a lenti kódot:





























