DREMEL® Blueprint (DD12V-S1) Multifunkcionális fúró F013DD12JA
Kedvezmény -29%
Raktáron 6 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: DREMEL
Garancia: 3 év
Cikkszám: F013DD12JA
Súly: 1,86 kg
Leírás
DREMEL® Blueprint multifunkcionális fúró (DD12V-S1)
Három szerszám egyetlen kompakt, felhasználóbarát fúróban.
• A szénkefe nélküli motor tartós teljesítményt nyújt kompakt méret mellett.
• Öntapadó vonallézer 2 irányú buborékos vízmértékkel.
• Beépített fémkereső a falban lévő csavarok helyének egyszerű meghatározásához.
• 12 V-os, 2 Ah-s akkumulátor – munkavégzés bárhol.
• Bitfejek minden feladathoz: 9 csavarozó és 1 fúrószár többféle anyaghoz.
Szállítási részletek
• DREMEL Blueprint multifunkcionális fúró
• 12 V, 2,0 Ah akkumulátor
• Dremel gyorstöltő
• Fúrószár többféle anyaghoz
• 9 darabos csavarbitkészlet
Műszaki adatok
• Akkumulátor feszültség: 12,0 V
• Akkumulátor kapacitása: 2,0 Ah
• Töltési idő: 1 h
• Tömeg: 0,850 kg
• Hossz: 15.7 cm
• Szélesség: 5.75 cm
• Változtatható fordulatszám: 0 800 ford/perc
• Akkumulátor technológiája: Lithium-Ion
• Szerszámbefogó mérete: 0 mm
• Nyomatékbeállítás: 20+1
• Max. érzékelési mélység: 15.8 mm
• Lézerosztály: 2
• Lézer akkumulátorfeszültsége: 3,7V-0,666Wh
• Lézer akkumulátortechnológiája: Lithium-Ion
• Sebességbeállítás: Változtatható sebesség
• Hangnyomás
• 70 dB(A)
• Hangteljesítmény: 78 dB(A)
• Rezgés: 0,99 m/s2
Kompakt 12 V-os fúró
Kisebb és nagyobb függesztési, szerelési és rögzítési feladatok elvégzése szénkefe nélküli, 12 V-os teljesítménnyel.
Levehető vonallézer 2 irányú buborékos vízmértékkel
Beépített fémkereső
Tölthető 12 V-os tápegység
Megbízható és praktikus hordozható energiaforrás a Dremel Blueprint elektromos kéziszerszámokhoz.
Dremel Blueprint rendszer
Műszaki adatok
Részletezés
Akkufeszültség 12 V
Akkukapacitás 2 Ah
Akku 1
Max. forgatónyomaték (kemény/lágy)(Nm) 20+1
Belső akku min. töltési ideje 60 min
Súly 0,85 kg
Fordulatszám (max./perc) 800
Akku 1x Akku 12 V 2,0 Ah / Karton