DREMEL® Blueprint (CS12V-SC1) Hordozható fűrészállomás F013CS12JM
Kedvezmény -25%
DREMEL® Blueprint hordozható fűrészállomás (CS12V-SC1) Vágás magabiztosan •  Szénkefe nélküli, 12 V-os kompakt fűrész beépített lézeres vezetővel. • Kompakt, többfunkciós koff... további információ »
Raktáron több, mint 10 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: DREMEL
Garancia: 3 év
Cikkszám: F013CS12JM
Súly: 7,21 kg
Szállítási információk
Gondosan kiválasztott tartozékok
Leírás
DREMEL® Blueprint hordozható fűrészállomás (CS12V-SC1)
Vágás magabiztosan
• Szénkefe nélküli, 12 V-os kompakt fűrész beépített lézeres vezetővel.
• Számos szerelvénnyel és vezetővel a tökéletes vágási élményért.
• Karbid fűrészlap több anyagtípus vágásához.
Szállítási részletek
• Koffer amely egyben fűrészállomás is
• CS12V kompakt fűrész
• 12 V, 2 Ah akkumulátor
• Dremel gyorstöltő
• 1x fűrészlap többféle anyaghoz, 85 mm
Műszaki adatok
• Akkumulátor feszültség: 12,0 V
• Akkumulátor kapacitása: 2,0 Ah
• Töltési idő: 1 h
• Tömeg: 5,680 kg
• Hossz: 43.5 cm
• Szélesség: 39.5 cm
• Mélység: 17.6 cm
• Változtatható fordulatszám: 0 5.000 ford/perc
• Vágási mélység: null mm
• Fűrészlap mérete: 85 mm
• Fűrészlap vastagsága: 1.5 mm max
• Fűrészlap helye: bal
• Lézerosztály: 1
• Sebességbeállítás: Változtatható sebesség
• Hangnyomás: 90 dB(A)
• Hangteljesítmény: 98 dB(A)
• Rezgés: 1,67 m/s2
Dremel Blueprint hordozható fűrészállomás
Vágás könnyedén
Tökéletes megoldás a kisebb helyekhez
Teljes körű segítség
Tölthető 12 V-os tápegység
Megbízható és praktikus hordozható energiaforrás minden Dremel Blueprint elektromos kéziszerszámhoz.
Jól látható vágások
Segítőtárs a barkácsolási feladatokhoz
Minden otthoni dekorálási feladathoz: hangsúlyos falak, szegélyek, egyedi keretek és sok más.
Dremel Blueprint rendszer
Műszaki adatok
Részletezés
Akkufeszültség 12 V
Akkukapacitás 2 Ah
Akku 1
Üresjárati fordulatszám, 1. sebességfokozat (1/perc) 5000
Korong átmérője 85 mm
Legnagyobb vágási mélység (45°) 15,9
Akku 1x Akku 2,0 Ah, kofferben
Belső furat átmérő 15 mm