BOSCH EXPERT 2x EXBA18V-55 + GAL12V/18V-80 Indulókészlet 1600A0373P
Expert 2x EXBA18V-55 + GAL12V/18V-80 Indulókészlet Akár 2x akkora maximális teljesítmény, mint a Professional GBA 18V 4.0Ah esetén1 Nagy teljesítmény: akár 2000 W a nagyobb ig... további információ »
Raktáron 7 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: BOSCH PROFESSIONAL
Garancia: 3 év
Cikkszám: 1600A0373P
Súly: 3,50 kg
> Bővebb információ <
Leírás
Expert 2x EXBA18V-55 + GAL12V/18V-80
Indulókészlet
Akár 2x akkora maximális teljesítmény, mint a Professional GBA 18V 4.0Ah esetén1
  • Nagy teljesítmény: akár 2000 W a nagyobb igénybe vételt jelentő alkalmazásokhoz (belső laboratóriumi tesztadatok alapján, pillanatnyi maximális teljesítmény, teljesen feltöltött, új akkumulátor)
  • Nagy teljesítményű cellatechnológia: Nagy teljesítmény és kiemelkedő energiasűrűség
  • Gyors töltés: 8 A-es töltőáram, amely mindössze 47 perc alatt teljesen feltölti a EXBA18V-55 akkumulátort
  • Egyetlen akkumulátor mindenhez: Kompatibilis a Bosch Professional 18V rendszerrel és az AMPShare többmárkás akkumulátor-rendszerével is
Minden változathoz mellékelve
  • Kartondoboz
Műszaki adatok
Akkufeszültség 18,0 V
1. akkumulátor kapacitása* 8 Ah
1. akku tömege* 1,02 kg
Akku töltőfeszültsége 10,8 – 18 V
Töltőáram* 8 A
Töltő tömege* 0,65 kg
A termék fő funkciói
  • Nagy teljesítmény: A 2 000 W maximális teljesítmény a nagy igénybevételű feladatokhoz is elegendő.
  • Kiemelkedő cellák: Nagy teljesítményt és kiváló energiasűrűséget biztosítanak.
  • Egyetlen akkumulátor mindenhez: Kompatibilis a Bosch Professional 18V rendszerrel és az AMPShare akkumulátor-szövetséggel.
  • FlexTemp töltés: A töltési hőmérséklet szélesebb tartománya -10 °C és +55 °C között.
Kiemelt termékek
Az EXBA18V-55 nagy teljesítményű Expert akkumulátor akár 2000 W maximális teljesítményt biztosít a nagyobb igénybevételt jelentő alkalmazásokhoz, hosszabb üzemidővel párosítva (belső laboratóriumi tesztadatok alapján; pillanatnyi maximális teljesítmény, teljesen feltöltött, új akkumulátorral). Nagy teljesítményű celláit kivételes teljesítményre tervezték, amelyek kiváló teljesítményt és kiemelkedő energiasűrűséget kínálnak. A megerősített, robusztus háznak és a COOLPACK 2.0 technológia kiváló hőkezelésének köszönhetően az EXBA18V-55 hosszú élettartammal rendelkezik, ezért ideális a robusztusságra és teljesítményre építő szakemberek számára. A GAL 12V/18V-80 Professional egy gyors, kétfeszültségű töltő minden 12 V-os és 18 V-os Bosch Professional akkumulátorhoz. A 8 A-es töltési áramerősségnek köszönhetően az EXBA18V-55 akkumulátor 47 perc alatt teljesen feltölthető. Ez a töltő csökkenti az állásidőt az intelligens Active Air Cooling 3.0 technológiának köszönhetően azáltal, hogy lehűti az akkumulátort töltés előtt, közben és után. A kompakt töltő használata praktikus a bay-in-bay megoldásnak köszönhetően.
Berendezések és alkalmazások
Az EXBA18V-55 5 LED-es töltöttségiállapot-kijelzővel rendelkezik, amely kijelzi a maradék kapacitást és a hibakockázat észlelését. Az EXBA18V-55 és a GAL 12V/18V-80 töltő egyaránt kompatibilis a Bosch Professional 18V rendszerrel és az AMPShare többmárkás akkumulátorrendszerével is. Ezenkívül a GAL 12V/18V-80 töltő kompatibilis a Bosch Professional 12V rendszerrel is.
További információk
Az EXBA18V-55 akkumulátor súlya 1,02 kg, a GAL 12V/18V-80 Professional töltő pedig egyszerű falra szerelést tesz lehetővé
Műszaki adatok
Részletezés
Akkufeszültség 18 V