BOSCH EXPERT 2x EXBA18V-55 + 2x EXBA18V-80 + EXAL18V2-320 Indulókészlet 1600A0373Y
Kedvezmény -20%
Expert 2x EXBA18V-55 + 2x EXBA18V-80 + EXAL18V2-320 Indulókészlet Akár 120%-kal hosszabb üzemidő, mint a Professional GBA 18V 4.0Ah esetén1 EXBA18V-80 extrém üzemidővel és EXB... további információ »
Raktáron 3 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: BOSCH PROFESSIONAL
Garancia: 3 év
Cikkszám: 1600A0373Y
Súly: 6,28 kg
> Bővebb információ <
Leírás
Expert 2x EXBA18V-55 + 2x EXBA18V-80 + EXAL18V2-320
Indulókészlet
Akár 120%-kal hosszabb üzemidő, mint a Professional GBA 18V 4.0Ah esetén1
  • EXBA18V-80 extrém üzemidővel és EXBA18V-55 akár 2000 W teljesítménnyel (belső laboratóriumi tesztadatok, pillanatnyi maximális teljesítmény, teljesen feltöltött, új akkumulátor)
  • EXBA18V-80 nagy teljesítményű tabless cellákkal az akár 2400 W-os maximális teljesítményért (belső laboratóriumi tesztadatok; pillanatnyi maximális teljesítmény, teljesen feltöltött, új akkumulátorral) és EXBA 18V-55 nagy teljesítménnyel és kiemelkedő energiasűrűséggel
  • Ultragyors párhuzamos töltés: A 16 A-es töltőáram két EXBA18V-55 akkumulátort 31 perc alatt tölt fel, két EXBA18V-80 akkumulátort pedig 39 perc alatt
  • Egyetlen akkumulátor mindenhez: Kompatibilis a Bosch Professional 18V rendszerrel és az AMPShare többmárkás akkumulátor-rendszerével is
Ehhez a változathoz mellékelve
  • L-BOXX 162, 5-es méret
Műszaki adatok
Akkufeszültség 18,0 V
1. akkumulátor kapacitása* 8 Ah
1. akku tömege* 1,02 kg
2. akkumulátor kapacitása* 8 Ah
Akku töltőfeszültsége 18 – 18 V
Töltőáram* 16 A
Töltő tömege* 2,2 kg
A termék fő funkciói
  • Rendkívül hosszú üzemidő: A készülék folyamatosan működik a legkeményebb munkák során is.
  • Nagy teljesítményű „tabless” cellák: Kisebb belső ellenállásuknak köszönhetően akár 2 400 W maximális teljesítményt is biztosítanak.
  • Egyetlen akkumulátor mindenhez: Kompatibilis a Bosch Professional 18V rendszerrel és az AMPShare többmárkás akkumulátor-rendszerrel.
  • FlexTemp töltés: A töltési hőmérséklet szélesebb tartománya -10 °C és +55 °C között.
Kiemelt termékek
Az EXBA18V-80 nagy teljesítményű Expert akkumulátor akár 120%-kal több üzemidőt biztosít nagy igénybevételt jelentő alkalmazások esetén (a Professional GBA 18V 4.0Ah-val összehasonlítva; belső laboratóriumi tesztek; lágyacél csiszolása Professional GWS 18V-15 S + legyezőtárcsával, 30 s-os intervallumok 5 s-os szünetekkel). Az akkumulátor fejlett tabless cellatechnológiát használ, ami akár 2400 W maximális teljesítményt biztosít (belső laboratóriumi tesztadatok; pillanatnyi maximális teljesítmény, teljesen feltöltött, új akkumulátor). Az EXBA18V-55 nagy teljesítményű Expert akkumulátor akár 2000 W maximális teljesítményt biztosít a nagyobb igénybevételt jelentő alkalmazásokhoz, hosszabb üzemidővel párosítva (belső laboratóriumi tesztadatok alapján; pillanatnyi maximális teljesítmény, teljesen feltöltött, új akkumulátorral). Megerősített, robusztus házának és a COOLPACK 2.0 kiváló hőkezelésének köszönhetően mindkét akkumulátor strapabíró és hosszú élettartammal rendelkezik. Az EXAL18V2-320 egyszerre két akkumulátort tölt 16 A-rel, így két EXBA18V-80 akkumulátor mindössze 39 perc alatt, két EXBA18V-55 akkumulátor pedig 31 perc alatt tölthető fel. A töltő intelligens Active Air Cooling 3.0 és FlexTemp Charging technológiákkal rendelkezik, amelyek -10°C és +55°C közé bővítik a hőmérséklet-tartományt. Ez lehetővé teszi a meleg és hideg akkumulátorok gyors töltését, ezzel jelentősen csökkentve az állásidőt – emellett minden kényelmesen tárolható az egyedi gyártású L-BOXX-ban.