BOSCH EXPERT 2x EXBA18V-80 + EXAL18V2-320 Indulókészlet 1600A0373X
Regisztráld a vásárolt terméket Bosch Professional felületen és szerezz 3 év garanciát.
> Bővebb információ <
Szállítási információk
Leírás
Expert 2x EXBA18V-80 + EXAL18V2-320
Indulókészlet
Akár 120%-kal hosszabb üzemidő, mint a Professional GBA 18V 4.0Ah esetén1
- Nagy teljesítményű tabless cellatechnológia: Kisebb belső ellenállás az akár 2400 W maximális teljesítményért (belső laboratóriumi tesztadatok; pillanatnyi maximális teljesítmény, teljesen feltöltött, új akkumulátorral)
- Ultragyors töltés: Két EXBA18V-80 akkumulátor teljes feltöltése 39 perc alatt a nagy, 16 A-es töltőáramnak köszönhetően
- Egyetlen akkumulátor mindenhez: Kompatibilis a Bosch Professional 18V rendszerrel és az AMPShare többmárkás akkumulátor-rendszerével is
- L-BOXX 162, 5-es méret
- Rendelési szám: 1 605 438 1L3
Műszaki adatok
| Akkufeszültség | 18,0 V |
| 1. akkumulátor kapacitása* | 8 Ah |
| 1. akku tömege* | 1,035 kg |
| Akku töltőfeszültsége | 18 V |
| Töltőáram* | 16 A |
| Töltő tömege* | 2,2 kg |
A termék fő funkciói
Rendkívül hosszú üzemidő – Megbízható, folyamatos működés a legkeményebb feladatok során is.
Nagy teljesítményű „tabless” cellák – Az alacsonyabb belső ellenállás akár 2 400 W maximális teljesítményt biztosít.
Egyetlen akkumulátor mindenhez – Teljes mértékben kompatibilis a Bosch Professional 18V rendszerrel és az AMPShare többmárkás akkumulátor-platformmal.
Műszaki adatok
| Részletezés | |
| Akkufeszültség | 18 V |
| Akkukapacitás | 8 Ah |
| Akku | 2 |
| Töltési feszültség | 18 V |
| Töltőáram | 16 A |
| Teljesítmény osztály | EXPERT |
| Akku | 2x Akku 8,0 Ah+EXAL 18V2 /L-BOXX |
Dokumentumok
- Pro odeslání do Česka navštivte BOSCH Expert 2× EXBA18V-80 + EXAL18V2-320 1600A0373X
- Pour l’expédition en France, visitez BOSCH EXPERT 2x EXBA 18V-80 + EXAL 18V2-320 Set de base 1600A0373X