Stiebel Eltron PSH 200 WE-L Fali vízmelegítő, balos csatlakozás 236236
Leírás
Stiebel Eltron PSH 200 WE-L Fali, indirekt fűtésű melegvíz-tároló bal oldali csatlakozással 191l 2kW 236236
Stiebel Eltron PSH 200 WE-L 191l 2kW egy modern, fali kivitelű, indirekt fűtésű melegvíz-tároló bal oldali csatlakozással, amely lehetővé teszi a meglévő fűtési rendszer hatékony kihasználását. A beépített hőcserélőnek köszönhetően gazdaságos megoldást kínál a melegvíz előállítására, miközben magas komfortot és optimalizált üzemeltetési költségeket biztosít.
A készülék nagyfokú rugalmasságot kínál mind telepítés, mind üzemeltetés során. Fokozatmentes hőmérséklet-szabályozás 5–80 °C tartományban lehetővé teszi az igényekhez igazított működést, míg a kiváló minőségű hőszigetelés minimalizálja az energiaveszteséget, a speciális zománcozott belső tartály pedig hosszú élettartamot biztosít.
Fő előnyök
- Indirekt vízmelegítés, csatlakoztatható a meglévő fűtési rendszerhez
- Bal oldali csatlakozás a rugalmas telepítéshez
- Beépített hőcserélő az energia hatékony felhasználásához
- Fokozatmentes hőmérséklet-szabályozás 5–80 °C tartományban
- Nagyon alacsony hőveszteség a kiváló szigetelésnek köszönhetően
- Speciális zománcozott tartály a hosszú élettartamért
- Univerzális fali konzol az egyszerű telepítéshez és cseréhez
Műszaki adatok
| Teljesítmény | 2 kW |
| Feszültség / Frekvencia | 220–240 V / 50–60 Hz |
| Elektromos csatlakozás | 1/N/PE |
| Energiaosztály | C |
| Névleges térfogat | 191 l |
| 40 °C-os kevert víz mennyisége | 395 l |
| Hőcserélő felület | 0,60 m2 |
| Hőmérséklet beállítási tartomány | 5–80 °C |
| Max. térfogatáram | 23,5 l/min |
| Védettségi fokozat | IP25 |
| Méretek (Ma × Sz × Mé) | 1715 × – × 520 mm |
| Tömeg (üres) | 65,3 kg |
| Anód típusa | M8 |
Gazdaságos melegvíz-készítés a fűtési rendszerrel
A PSH 200 WE-L ideális választás azok számára, akik szeretnék optimalizálni az üzemeltetési költségeket és kihasználni a meglévő hőforrást. A fűtési rendszerhez csatlakoztatva különösen a téli időszakban biztosít hatékony és gazdaságos melegvíz-előállítást.
A robusztus kialakítás, a kiváló szigetelés és a Stiebel Eltron bevált technológiája hosszú távú, megbízható működést garantál. Ez a tároló a hatékonyság, a teljesítmény és a komfort ideális kombinációja.
Törekszünk a webáruházban megtalálható információk, termékleírások pontos és hiteles közlésére, olykor azonban ezek önhibánkon kívül tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek.
Dokumentumok
- Pro odeslání do Česka navštivte Stiebel Eltron PSH 200 WE-L Závěsný ohřívač s nepřímým ohřevem 200 l, levé připojení 236236
- Aby wysłać do Polski odwiedź Stiebel Eltron PSH 200 WE-L Elektryczny ogrzewacz wody 200 l, 236236
- Pre odoslanie na Slovensko navštívte Stiebel Eltron PSH 200 WE-L Závesný ohrievač s nepriamym ohrevom 200 l, ľave pripoj.236236
Beszélgessünk róla! Értékelések (0)
Értékelés írása
Termék értékelése: Rossz Kitűnő
Másolja be a lenti kódot:


