Stiebel Eltron PSH 120 WE-L Fali vízmelegítő, balos csatlakozás, 120l, (2kW) 236232
Leírás
Stiebel Eltron PSH 120 WE-L – fali, indirekt fűtésű tárolós vízmelegítő 120 l
A Stiebel Eltron PSH 120 WE-L tárolós vízmelegítő ideális megoldás az energiatakarékos és hatékony használati melegvíz-készítéshez otthonában. A beépített hőcserélőnek köszönhetően csatlakoztatható meglévő fűtési rendszerhez, így maximalizálja az energiafelhasználást és jelentősen csökkenti az üzemeltetési költségeket.
Ez a fali kivitelű készülék ötvözi a kényelmet, a rugalmasságot és a hosszú élettartamot. A fokozatmentes hőmérséklet-szabályozás és a kiváló hőszigetelés stabil melegvíz-ellátást biztosít minimális hőveszteség mellett, hosszú éveken keresztül.
Fő előnyök
- Beépített hőcserélő a fűtési rendszerhez való csatlakozáshoz
- Fokozatmentes hőmérséklet-beállítás 5–80 °C tartományban
- Nagyon alacsony hőveszteség a kiváló hőszigetelésnek köszönhetően
- Hosszú élettartam speciális zománcozott bevonattal
- Hidraulikusan szabályozott működés a megbízható teljesítményért
- Energiatakarékos üzem, különösen fűtéssel kombinálva
- Egyszerű telepítés és csere univerzális fali konzollal
- Magas komfortszint több vízvételi hely ellátásához
Műszaki adatok
| Teljesítmény | 2 kW |
| Feszültség / Frekvencia | 220–240 V / 50–60 Hz |
| Fázisok | 1/N/PE |
| Energiahatékonysági osztály | B |
| Tároló térfogat | 120 l |
| Keverhető vízmennyiség (40 °C) | 209 l |
| Hőcserélő felülete | 0,60 m2 |
| Hőmérséklet-tartomány | 5–80 °C |
| Max. átfolyás | 23,5 l/min |
| Védettségi fokozat | IP25 |
| Méretek (Ma × Mé) | 1178 × 520 mm |
| Tömeg | 48,1 kg |
| Anódtípus | M8 |
Hatékony melegvíz-készítés hosszú élettartammal
A Stiebel Eltron PSH 120 WE-L úgy lett kialakítva, hogy maximálisan kihasználja a rendelkezésre álló energiaforrásokat. A téli időszakban a víz hatékonyan melegíthető a fűtési rendszeren keresztül, ami csökkenti az elektromos energiafelhasználást. Nyáron az elektromos ráfűtés biztosítja a teljes kényelmet.
A kiváló hőszigetelésnek köszönhetően a hőveszteség minimális, így a víz hosszabb ideig meleg marad. A speciális zománcozott bevonat védi a tartály belső felületét a korróziótól, és hosszú élettartamot biztosít. Ez a tároló megbízható választás a mindennapi melegvíz-ellátáshoz.
Törekszünk a webáruházban megtalálható információk, termékleírások pontos és hiteles közlésére, olykor azonban ezek önhibánkon kívül tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek.
Dokumentumok
- Pro odeslání do Česka navštivte Stiebel Eltron PSH 120 WE-L Závěsný ohřívač s nepřímým ohřevem 120l (2kW), levé připojení 236232
- Aby wysłać do Polski odwiedź Stiebel Eltron PSH 120 WE-L Ogrzewacz wody pojemnościowy, 2kW 236232
- Pre odoslanie na Slovensko navštívte Stiebel Eltron PSH 120 WE-L Závesný ohrievač s nepriamym ohrevom 2kW, ľavé 236232
Beszélgessünk róla! Értékelések (0)
Értékelés írása
Termék értékelése: Rossz Kitűnő
Másolja be a lenti kódot:


