Stiebel Eltron PSH 200 WE-H Fali vízmelegítő 191l 2kW 236241
Leírás
Stiebel Eltron PSH 200 WE-H Fali, indirekt fűtésű melegvíz-tároló 191l 2kW 236241
Stiebel Eltron PSH 200 WE-H 191l 2kW egy modern, fali kivitelű, indirekt fűtésű melegvíz-tároló, amely lehetővé teszi a meglévő fűtési rendszer hatékony kihasználását. A beépített hőcserélőnek és a vízszintes szerelésnek köszönhetően helytakarékos és gazdaságos megoldást kínál a melegvíz-előállításhoz maximális komfort mellett.
Ez a készülék kiemelkedik nagyfokú rugalmasságával, valamint a fokozatmentes hőmérséklet-szabályozással 5–80 °C tartományban. A kiváló minőségű hőszigetelés minimalizálja az energiaveszteséget, míg a speciális zománcozott belső tartály hosszú élettartamot biztosít még mindennapos használat mellett is.
Fő előnyök
- Indirekt vízmelegítés, csatlakoztatható a meglévő fűtési rendszerhez
- Beépített hőcserélő az energia hatékony felhasználásához
- Vízszintes szerelés a helytakarékos telepítés érdekében
- Fokozatmentes hőmérséklet-szabályozás 5–80 °C tartományban
- Nagyon alacsony hőveszteség a kiváló szigetelésnek köszönhetően
- Speciális zománcozott tartály a hosszú élettartamért
- Megbízható működés és magas melegvíz-komfort
Műszaki adatok
| Teljesítmény | 2 kW |
| Feszültség / Frekvencia | 220–240 V / 50–60 Hz |
| Elektromos csatlakozás | 1/N/PE |
| Energiaosztály | C |
| Névleges térfogat | 191 l |
| 40 °C-os kevert víz mennyisége | 313 l |
| Hőcserélő felület | 0,60 m2 |
| Hőmérséklet beállítási tartomány | 5–80 °C |
| Max. térfogatáram | 23,5 l/min |
| Védettségi fokozat | IP25 |
| Méretek (Ma × Sz × Mé) | – × 1715 × 538 mm |
| Tömeg (üres) | 72,5 kg |
| Anód típusa | M8 |
Hatékony melegvíz-készítés a fűtési rendszerrel
A PSH 200 WE-H ideális választás olyan háztartások számára, amelyek optimalizálni szeretnék az üzemeltetési költségeket, és kihasználnák a meglévő hőforrást. A fűtési rendszerhez csatlakoztatva különösen a téli időszakban biztosít gazdaságos melegvíz-előállítást.
A kiváló szigetelés, a robusztus kialakítás és a Stiebel Eltron bevált technológiája hosszú távú, megbízható működést garantál. Ez a tároló tökéletes kombinációja a hatékonyságnak, teljesítménynek és kényelemnek.
Törekszünk a webáruházban megtalálható információk, termékleírások pontos és hiteles közlésére, olykor azonban ezek önhibánkon kívül tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek.
Dokumentumok
- Pro odeslání do Česka navštivte Stiebel Eltron PSH 200 WE-H Závěsný ohřívač s nepřímým ohřevem 200l, (2kW) 236241
- Aby wysłać do Polski odwiedź Stiebel Eltron PSH 200 WE-H Pojemnościowy ogrzewacz wody 200l, (2kW) 236241
- Pre odoslanie na Slovensko navštívte Stiebel Eltron PSH 200 WE-H Závesný ohrievač s nepriamym ohrevom 200l, (2kW) 236241
Beszélgessünk róla! Értékelések (0)
Értékelés írása
Termék értékelése: Rossz Kitűnő
Másolja be a lenti kódot:


