Stanley SFMCD714D2T-QW FatMax V20 Akkus fúró-csavarozó (65Nm/18V/2x2,0Ah), koffer
A STANLEY bízik az Elektromos Kéziszerszámai minőségében ezért kiváló garanciális feltételeket nyújt a termékek használói számára.
A STANLEY Európai EK Garancia meghosszabbítható egy évről háromra a vásárlás napjától számítva, ehhez regisztráció szükséges.
Szállítási információk
- GLS: 4 900 Ft
- GLS: 1 690 Ft várható kézbesítés 05.23. - 05.28.
- Packeta: 990 Ft várható kézbesítés 05.23. - 05.28.
- GLS CsomagPont: 1 490 Ft várható kézbesítés 05.23. - 05.28.
- Magyar Posta: 1 990 Ft várható kézbesítés 05.28. - 06.01.
- GLS: 2 900 Ft
- DHL: 1 250 Ft
- SPS: 1 200 Ft
- Packeta: 990 Ft
- DPD: 1 990 Ft
- GLS: 4 990 Ft
- PPL: 2 610 Ft
Gondosan kiválasztott tartozékok
Leírás
Stanley FatMax SFMCD714D2T-QW: Szénkefe nélküli akkumulátoros fúró-csavarozó 18V (65 Nm) – 2× 2,0 Ah akkumulátor, töltő és koffer
Stanley FatMax SFMCD714D2T-QW egy nagy teljesítményű 18 V-os fúró-csavarozó a V20 rendszer részeként, amely két munkamódot kínál – fúrás és csavarozás. A szénkefe nélküli motornak, a LED világításnak és az ergonomikus kialakításnak köszönhetően ideális professzionális és otthoni használatra egyaránt.
Fő előnyök
- Két munkamód – fúrás és csavarozás
- 2 fokozatú sebességváltó – kényelmes és hatékony vezérlés
- 15 nyomatékfokozat – az anyaghoz igazítható beállítás
- LED világítás – hatékony megvilágítás a munkaterületen
- LED töltöttségjelző – az akkumulátor állapotának ellenőrzése
- Forgásirányváltás – egyszerű csavarozás és kicsavarás
- Szénkefe nélküli motor – nagyobb teljesítmény és hosszabb élettartam
- Övcsipesz – praktikus rögzítés munkavégzés közben
- Kofferben szállítva – egyszerű tárolás és szállítás
Felhasználási terület
- Fúrás fába és fémbe
- Csavarozási és szerelési munkák
- Professzionális és otthoni használat
- Használat a V20 18V akkumulátoros rendszerrel
Műszaki adatok
| Akkumulátor feszültsége | 18 V |
| Akkumulátor kapacitása | 2,0 Ah |
| Akkumulátorok száma | 2 |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Maximális nyomaték | 65 Nm |
| Üresjárati fordulatszám | 0–600 / 1 900 ford./perc |
| Max. furatátmérő fában | 40 mm |
| Max. furatátmérő fémben | 13 mm |
| Tokmány befogási tartomány | 1,5–13 mm |
| Tömeg (akkumulátor nélkül) | 1,06 kg |
A csomag tartalma
- Szénkefe nélküli akkumulátoros fúró-csavarozó
- 2 × 2,0 Ah akkumulátor
- Töltő
- Pro-Stack koffer
Stanley FatMax SFMCD714D2T-QW egy sokoldalú fúró-csavarozó nagy teljesítménnyel, praktikus funkciókkal és egyszerű kezelhetőséggel, ideális választás szakemberek és barkácsolók számára.
Törekszünk a webáruházban megtalálható információk, termékleírások pontos és hiteles közlésére, olykor azonban ezek önhibánkon kívül tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek.
Műszaki adatok
| Részletezés | |
| Akkufeszültség | 18 V |
| Akkukapacitás | 2 Ah |
| Akku | 2 |
| Akku | 2x Akku 2,0 Ah |
| Max. forgatónyomaték (kemény/lágy)(Nm) | 65 |
| Üresjárati fordulatszám, 1. sebességfokozat (1/perc) | 600 |
| Üresjárati fordulatszám, 2. sebességfokozat (1/perc) | 1900 |
| Fúrásteljesítmény fában | 40 mm |
| Fúrásteljesítmény fém | 13 mm |
| Súly | 1,06 kg |
| Ütvefúrás | NEM |
| Motor | szénkefementes |
Dokumentumok
Beszélgessünk róla! Értékelések (0)
Értékelés írása
Termék értékelése: Rossz Kitűnő
Másolja be a lenti kódot:











































