Stanley SFMCD714B-XJ FatMax V20 Akkus fúró-csavarozó (65Nm/18V/akku és töltő nélkül)
A STANLEY bízik az Elektromos Kéziszerszámai minőségében ezért kiváló garanciális feltételeket nyújt a termékek használói számára.
A STANLEY Európai EK Garancia meghosszabbítható egy évről háromra a vásárlás napjától számítva, ehhez regisztráció szükséges.
Szállítási információk
- GLS: 4 900 Ft
- GLS: 1 690 Ft várható kézbesítés 05.23. - 05.28.
- Packeta: 990 Ft várható kézbesítés 05.23. - 05.28.
- GLS CsomagPont: 1 490 Ft várható kézbesítés 05.23. - 05.28.
- Magyar Posta: 1 990 Ft várható kézbesítés 05.28. - 06.01.
- GLS: 2 900 Ft
- DHL: 1 250 Ft
- SPS: 1 200 Ft
- Packeta: 990 Ft
- DPD: 1 990 Ft
- GLS: 4 990 Ft
- PPL: 2 610 Ft
Gondosan kiválasztott tartozékok
Leírás
Stanley FatMax SFMCD714B-XJ: Szénkefe nélküli akkumulátoros fúró-csavarozó 18V (65 Nm) – akkumulátor és töltő nélkül
Stanley FatMax SFMCD714B-XJ egy kompakt, szénkefe nélküli 18 V-os fúró-csavarozó, amely ideális univerzális felhasználásra. A rövidebb kialakításnak, a szénkefe nélküli motornak és a beépített LED világításnak köszönhetően kényelmes és hatékony munkavégzést biztosít, valamint hosszabb szerszám-élettartamot nyújt.
Fő előnyök
- Rövidebb kialakítás – 90 mm-rel rövidebb, mint az SFMCD711 modell
- Szénkefe nélküli motor – hosszabb üzemidő, nagyobb teljesítmény és hosszabb élettartam
- Fokozatmentes kapcsoló – pontos fordulatszám-szabályozás
- A V20 18V rendszer része – kompatibilis más szerszámokkal
- Beépített LED világítás – a munkaterület megvilágításához
- 15+1 nyomatékfokozat – az anyaghoz igazítható beállítás
- 13 mm-es gyorsbefogó tokmány – egyszerű fúrószárcsere
Felhasználási terület
- Fúrás fába, fémbe és műanyagba
- Csavarozási és szerelési munkák
- Munkavégzés szűk helyeken a kompakt kialakításnak köszönhetően
- Univerzális használat a V20 18V akkumulátoros rendszerrel
Műszaki adatok
| Akkumulátor feszültsége | 18 V |
| Akkumulátorok száma | Akkumulátor nélkül |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Maximális nyomaték | 65 Nm |
| Üresjárati fordulatszám | 0–600 / 1 900 ford./perc |
| Max. furatátmérő fában | 40 mm |
| Max. furatátmérő fémben | 13 mm |
| Tokmány befogási tartomány | 1,5–13 mm |
| Tömeg (akkumulátor nélkül) | 1,06 kg |
A csomag tartalma
- Szénkefe nélküli akkumulátoros fúró-csavarozó
- Akkumulátor és töltő nem tartozék
Stanley FatMax SFMCD714B-XJ egy megbízható szénkefe nélküli fúró-csavarozó, amely kompakt kialakítást, nagy teljesítményt és sokoldalú felhasználást kínál barkácsolók és szakemberek számára egyaránt.
Törekszünk a webáruházban megtalálható információk, termékleírások pontos és hiteles közlésére, olykor azonban ezek önhibánkon kívül tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek.
Műszaki adatok
| Részletezés | |
| Akkufeszültség | 18 V |
| Akku | nélkül |
| Akku | Akku nélkül |
| Max. forgatónyomaték (kemény/lágy)(Nm) | 65 |
| Üresjárati fordulatszám, 1. sebességfokozat (1/perc) | 600 |
| Üresjárati fordulatszám, 2. sebességfokozat (1/perc) | 1900 |
| Fúrásteljesítmény fában | 40 mm |
| Fúrásteljesítmény fém | 13 mm |
| Súly | 1,06 kg |
| Ütvefúrás | NEM |
| Motor | szénkefementes |
Dokumentumok
Beszélgessünk róla! Értékelések (0)
Értékelés írása
Termék értékelése: Rossz Kitűnő
Másolja be a lenti kódot:

















































