BOSCH GAS 35 L AFC PROFESSIONAL Száraz-nedves porszívó 06019C3200
Kedvezmény -32%
Raktáron 5 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: BOSCH PROFESSIONAL
Garancia: 3 év
Cikkszám: 06019C3200
Súly: 18,24 kg
> Bővebb információ <
Leírás
GAS 35 L AFC Professional - Vezetékes porelszívó
  • Erőteljes, 1380 W-os szívóturbina nagy, 254 mbar nyomású vákuummal a legjobb elszívási eredményért
Ehhez a változathoz mellékelve
  • Résszívó fej, 35 mm átmérő
    Rendelési szám: 2 607 000 165
  • Poreltávolító zsák
    Rendelési szám: 2 607 432 043
  • Könyökcső
  • Tömlő, 5 m, O 35 mm, szerszámkarmantyúval
  • Padlótisztítófej-készlet, 35 mm átmérő
  • 1 x cellulóz harmonikaszűrő
  • 3 x 0,35 m-es krómozott szívócső, 35 mm átmérő
Műszaki adatok
További adatok
Névleges felvett teljesítmény1 200 W
Súly*12,2 kg
Tartálytérfogat nettó23 l
Feszültség, elektromos230 V
Bruttó tartálytérfogat35 l
Porosztály, nedves/száraz porszívókL
PorosztályL
Szűrőfelület6 150 cm2
Légáramlási sebesség (turbina)74 l/s
Vákuumnyomás (turbina)254 mbar
Nettó víztartály-térfogat19,2 l
* Az eltérésekről további információ a következő linken található: A termékek műszaki jellemzői
GAS 35 L AFC Professional: További információ
Kiemelt termékek
A GAS 35 L AFC Professional a Bosch vezetékes, L porosztályú, száraz és nedves porelszívója automatikus szűrőtisztítással. Az automatikus szűrőtisztítási technológia állandó teljesítményű, nagy erejű porszívást garantál a munka nagyon gyors előrehaladásához. A porelszívó az EU szabvány szerinti L porosztályú tanúsítással rendelkezik, ezzel biztosítva a felhasználó védelmét. A rendkívül erőteljes, 1380 W-os szívóturbina jelentős, 254 mbar nyomású vákuumot hoz létre a legjobb elszívási eredményért. Ez a porelszívó száraz és nedves elszíváshoz is alkalmas. Kompatibilis a Bosch Click & Clean rendszerrel.
Berendezések és alkalmazások
Műszaki adatok
Részletezés
Működés porzsák nélkül
Porszívózás száraz + nedves
Porszívó típusa ipari
Tartály űrtartalma 23 l
Felvett teljesítmény 1200 W