BOSCH GAS 15 PS PROFESSIONAL Száraz-nedves porszívó 06019E5100
Regisztráld a vásárolt terméket Bosch Professional felületen és szerezz 3 év garanciát.
> Bővebb információ <
Szállítási információk
Gondosan kiválasztott tartozékok
Leírás
GAS 15 PS Professional - Nedves/száraz porszívók
- A fúvás üzemmód is rendelkezésre áll külön megvásárolható tömlővel
Ehhez a változathoz mellékelve
- Fuga szívófej
- Szerszámhüvely
- Könyök
- Padlófúvóka-készlet
- 1 x tömlő, 3 mRendelési szám: 2 608 000 570
- Cső (2 db)
Műszaki adatok
| További adatok | |
|---|---|
| Névleges felvett teljesítmény | 1 100 W |
| Súly* | 6 kg |
| Tartálytérfogat nettó | 10 l |
| Feszültség, elektromos | 230 V |
| Bruttó tartálytérfogat | 15 l |
| Nettó víztartály-térfogat | 8 l |
| Szűrőfelület | 2 300 cm2 |
| Légáramlási sebesség (turbina) | 53 l/s |
| Vákuumnyomás (turbina) | 270 mbar |
| Kerekek száma | 4 |
* Az eltérésekről további információ a következő linken található: A termékek műszaki jellemzői
GAS 15 PS Professional: További információ
Kiemelt termékek
Berendezések és alkalmazások
További információk
Műszaki adatok
| Részletezés | |
| Működés | porzsák nélkül |
| Porszívózás | száraz + nedves |
| Porszívó típusa | ipari |
| Tartály űrtartalma | 15 l |
| Felvett teljesítmény | 1100 W |
| Max. térfogatáram | 190 l/hod |
| Teljesítmény osztály | PRO |
Dokumentumok
- Pre odoslanie na Slovensko navštívte BOSCH GAS 15 PS PROFESSIONAL Vysávač 1100W, zásuvka, poloautomatický oklep, 06019E5100
- Aby wysłać do Polski odwiedź BOSCH GAS 15 PS PROFESSIONAL Odkurzacz uniwersalny 06019E5100
- Pro odeslání do Česka navštivte BOSCH GAS 15 PS PROFESSIONAL Vysavač 1100 W, zásuvka, poloautomatický oklep 06019E5100
- Pour l’expédition en France, visitez BOSCH GAS 15 PS PROFESSIONAL Aspirateur eau et poussiere 1100W 06019E5100