DeWALT DCN45RNNT-XJ Akkus zsindelyszögező 45 mm XR (18V/akku és töltő nélkül) Tstak
DeWALT DCN45RNNT-XJ Akkus zsindelyszögező 45 mm XR (18V/akku és töltő nélkül) Tstak DeWALT DCN45RNNT-XJ Akkus zsindelyszögező 45 mm XR (18V/akku és töltő nélkül) Tstak DeWALT DCN45RNNT-XJ Akkus zsindelyszögező 45 mm XR (18V/akku és töltő nélkül) Tstak
DeWALT DCN45RNNT-XJ XR 18V akkumulátoros tetőfedő szegbelövő , amelyet professzionális tetőfedési munkákhoz és tetőfedő anyagok rögzítéséhez terveztek. Teljesen akkumulátoros működés ... további információ »
Raktáron 4 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: DEWALT
Garancia: 3 év
Cikkszám: DCN45RNNT-XJ
Súly: 5,62 kg
Leírás
  • DeWALT DCN45RNNT-XJ XR 18V akkumulátoros tetőfedő szegbelövő, amelyet professzionális tetőfedési munkákhoz és tetőfedő anyagok rögzítéséhez terveztek.
  • Biztonsági kapcsoló és hibajelző növeli a biztonságot és az ellenőrzést munka közben.
Műszaki adatok:
  • Feszültség: 18 V (XR Li-Ion)
  • Motor típusa: kefe nélküli
  • Szeghossz: 19–45 mm
  • Szeg átmérő: 3,1 mm
  • Tár kapacitás: 120 szeg
  • Tár szöge: 15°
  • Szerszám súlya: kb. 3,5–3,85 kg
  • Szerszám magassága: 292 mm
  • Szerszám hossza: 292 mm
  • Kioldó típusa: szekvenciális
  • Szeg kompatibilitás: DEWALT DNR és Bostitch CR
  • Teljesítmény: akár kb. 500 szeg 2,0 Ah akkumulátorral / akár 1300 szeg 5,0 Ah akkumulátorral
  • Tápellátás: akkumulátor (akkumulátor és töltő nélkül)
  • Csomagolás: TSTAK rendszerkoffer
Műszaki adatok
Részletezés
Akkufeszültség 18 V