Milwaukee M18ONEFSZ-0X ONE KEY akkus orrfűrész (18V/Akku és töltő nélkül) Box 4933478296
Garancia: 2 év
Cikkszám: 4933478296
Súly: 5,52 kg
Leírás
• M18 FSZ - ONE-KEY technológiával
• Bluetooth® csatlakozás a ONE-KEY alkalmazás segítségével
• Rugalmas akkumulátor rendszerrel - MILWAUKEE® M18 akkumulátorokkal működi
Parametrék
• Típus: Akkumulátoros
• Akkumulátor feszültség: 18 V
• Lökethossz: 32 mm
• Löketszám: 3000/perc
• Vágási mélység fában: 300 mm
• Vágási mélység fémben: 150 mm
• Tömeg: 3.8 kg
Műszaki adatok
Részletezés
Akkufeszültség 18 V
Akku nélkül
Vágási mélység fában 300 mm
Vágási mélység ötvözetlen acélban 20 mm
Vágási mélység fémcsövekben| 150 mm