Milwaukee M18FID3-0 M18 FUEL™ 1" akkus ütvecsavarozó bitbefogással (18V/Akku nélkül)
Ingyenes szállítás
Akkus ütvecsavarozó: Maximális teljesítmény és precíz irányítás Növelje a hatékonyságát ezzel a kategóriája legerősebb akkus ütvecsavarozójával . A maximális 226 Nm-es nyomatéknak és az... további információ »
Garancia: 2 év
Cikkszám: 4933498061
Súly: 1,50 kg
Leírás
Akkus ütvecsavarozó: Maximális teljesítmény és precíz irányítás
Növelje a hatékonyságát ezzel a kategóriája legerősebb akkus ütvecsavarozójával. A maximális 226 Nm-es nyomatéknak és az akár 3900 fordulat/perc sebességnek köszönhetően maximális teljesítményt érhet el az irányítás elvesztése nélkül.
Főbb jellemzők a hatékony munkához
  • 4-üzemmódú meghajtásvezérlés: A szerszámot pontosan az aktuális igényeihez igazíthatja.
Paraméterek profiknak
  • Feszültség: 18 V
  • Szerszámbefogás: 1” hatszög
  • Ütésszám: 1400/3600/4400 ütés/perc
  • Csavartípus: M16
Műszaki adatok
Részletezés
Akkufeszültség 18 V