BOSCH GSS18V-18 PROFESSIONAL Rezgőcsiszoló, L-BOXX 162 06019R7001
Kedvezmény -28%
  GSS18V-18 Professional Rezgőcsiszoló Rendelési szám: 0.601.9R7.001 Optimális irányíthatóság a kis, legfeljebb 118 mm-es magasságnak és a kiváló szerszámegyensúlynak köszön... további információ »
Szállítói készletBeszerzés: 7 munkanapon belül
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: BOSCH PROFESSIONAL
Garancia: 3 év
Cikkszám: 06019R7001
Súly: 3,52 kg
> Bővebb információ <
Leírás
GSS18V-18 Professional
Rezgőcsiszoló
Rendelési szám: 0.601.9R7.001
  • Optimális irányíthatóság a kis, legfeljebb 118 mm-es magasságnak és a kiváló szerszámegyensúlynak köszönhetően
  • Kevésbé megerőltető munkavégzés a mérsékelt, 3,5 m/s2 rezgésértéknek köszönhetően
  • Hatékony porkezelési megoldás nagy, 85%-os porelszívási aránnyal és a por egyszerű kiürítésével
Szállítási terjedelem
Minden változathoz mellékelve
  • 1 x csiszolólap, C470
    Rendelési szám: 2 608 608 614
  • Porzsák
Plusz tartozék ennél a változatnál
  • L-BOXX 162
    Rendelési szám: 1 600 A03 8TU
  • 1/1 L-BOXX betét GSS 18V-18-hoz
    Rendelési szám: 1 619 PC7 246
Műszaki adatok
Akkufeszültség
18,0 V
Bolygóátmérő
2 mm
Üresjárati fordulatszám
5000 – 10000 ford./perc
Rezgésszám üresjáratban*
10.000 – 20.000 ford/perc
Súly akku nélkül*
1,2 kg
BITURBO
Nem
GSS18V-18 Professional: További információ
Kiemelt termékek
Az akkus PRO GSS 18V-18 szerszám optimális irányíthatóságot biztosít kis, legfeljebb 118 mm-es magasságának és a kiváló szerszámegyensúlynak köszönhetően. Az alacsony, akár 3,5 m/s2 értékű rezgésgyorsulás révén hosszabb ideig dolgozhatsz fáradtság és zsibbadás nélkül. Csiszoló hatékony porkezelési megoldással a nagy, 85%-os porelszívási aránynak és a por egyszerű kiürítésének köszönhetően.
Berendezések és alkalmazások
A GSS 18V-18 fa- és fémfelületek és -élek, gipszkarton és vakolat csiszolására, valamint felületek festés előtti csiszolására és a régi festékréteg eltávolítására szolgál. Kompatibilis a Bosch Click&Clean rendszerrel.
További információk
Műszaki adatok
Részletezés
Tápellátás típus akkumulátor
Akkufeszültség 18 V
Akku nélkül
Rezgésszám üresjáratban 10.000 – 20.000 min-1
Rezgéskör átmérő 2 mm