BOSCH GSS18V-18 PROFESSIONAL Rezgőcsiszoló 06019R7000
Kedvezmény -32%
GSS18V-18 Professional Rezgőcsiszoló Rendelési szám: 0.601.9R7.000 Optimális irányíthatóság az alacsony, akár 118 mm-es magasságnak és a kiváló kiegyensúlyozottságnak köszönhetően... további információ »
Raktáron 1 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: BOSCH PROFESSIONAL
Garancia: 3 év
Cikkszám: 06019R7000
Súly: 1,80 kg
> Bővebb információ <
Leírás
GSS18V-18 Professional
Rezgőcsiszoló
Rendelési szám: 0.601.9R7.000
  • Optimális irányíthatóság az alacsony, akár 118 mm-es magasságnak és a kiváló kiegyensúlyozottságnak köszönhetően
  • Kisebb fáradtság az alacsony, akár 3,5 m/s2 vibrációs értéknek köszönhetően
  • Hatékony porelszívás 85 %-os elszívási hatékonysággal és egyszerű porürítéssel
Szállítási terjedelem
Minden változat része
  • 1× C470 csiszolólap
    Rendelési szám: 2 608 608 614
  • Porzsák
További tartozék ebben a változatban
  • Karton doboz
Műszaki adatok
Akkufeszültség
18,0 V
Bolygóátmérő
2 mm
Üresjárati fordulatszám
5000 – 10000 ford./perc
Rezgésszám üresjáratban*
10.000 – 20.000 ford/perc
Súly akku nélkül*
1,2 kg
BITURBO
Nem
GSS18V-18 Professional: Részletes információk
Fontos termékinformációk
A PRO GSS 18V-18 akkumulátoros szerszámot az optimális irányíthatóság érdekében tervezték, alacsony – akár 118 mm-es – magassággal és kiváló kiegyensúlyozottsággal. Az alacsony, akár 3,5 m/s2 vibrációs érték lehetővé teszi a hosszabb munkavégzést fáradtság vagy a kéz elzsibbadása nélkül. A csiszoló hatékony porelszívó rendszerrel rendelkezik, amely 85 %-os elszívási hatékonyságot és egyszerű porürítést biztosít.
Felszereltség és felhasználás
A GSS 18V-18 fa- vagy fémfelületek és élek csiszolására, gipszkarton falak/vakolatok csiszolására, festés előtti felület-előkészítésre, valamint régi bevonatok eltávolítására alkalmas. Kompatibilis a Bosch Click&Clean rendszerrel.
További információk
Műszaki adatok
Részletezés
Tápellátás típus akkumulátor
Akkufeszültség 18 V
Akku nélkül
Rezgésszám üresjáratban 10.000 – 20.000 min-1
Rezgéskör átmérő 2 mm