HiKOKI UC18YSL3WEZ Akkumulátor és töltő szett (18/36V/2x5,0/2,5Ah)
Kedvezmény -36%
Ingyenes szállítás
Jellemzők: • Használható bármelyik 18 V-os, csúszótalpas vagy MULTIVOLT-os HiKOki géphez • Kétszer akkora V-szám, gyorsabb, nagyobb teljesítmény, ugyanakkora kompakt méretben. • Kompakt é... további információ »
Raktáron 8 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: Hikoki
Garancia: 2 év
Cikkszám: UC18YSL3WEZ
Súly: 2,00 kg
Szállítási információk
Hasonló termékek
Leírás
Jellemzők:
• Használható bármelyik 18 V-os, csúszótalpas vagy MULTIVOLT-os HiKOki géphez
• Kétszer akkora V-szám, gyorsabb, nagyobb teljesítmény, ugyanakkora kompakt méretben.
• Kompakt és könnyű - a multivolt akku a 18V-os akkukkal (BSL1850/BSL1860) szinte azonos méretű és súlyú.
• Automatikusan változtatja a feszültségét a 36 V és 18 V között, a használni kívánt gépnek megfelelően.
• Akkutöltöttség-kijelző: töltésállapot megjelenenítés négy fokozatban.
• A töltési idő UC18YSL3 töltővel kb. 32 perc
Műszaki adatok:
• Akku feszültség: 36 V / 18 V
• Akku kapacitás: 36 V: 2,5 Ah
• Akku kapacitás: 18 V: 5,0 Ah
• Méret: 116 x 69 x 76 mm mm
A csomag tartalma:
• 2 db  36V, 2,5 Ah - 18V, 5.0Ah akkumulátor
• UC18YSL3 töltő
Műszaki adatok
Részletezés
Töltési feszültség 36 V, 18 V