Riwall PRO RALM 3820 Akkus fűnyíró 2 in 1 40V (2x20V/akku és töltő nélkül) AM18E2001003B
Riwall PRO RALM 3820 Akkus fűnyíró 2 in 1 40V (2x20V/akku és töltő nélkül) AM18E2001003B Riwall PRO RALM 3820 Akkus fűnyíró 2 in 1 40V (2x20V/akku és töltő nélkül) AM18E2001003B Riwall PRO RALM 3820 Akkus fűnyíró 2 in 1 40V (2x20V/akku és töltő nélkül) AM18E2001003B Riwall PRO RALM 3820 Akkus fűnyíró 2 in 1 40V (2x20V/akku és töltő nélkül) AM18E2001003B Riwall PRO RALM 3820 Akkus fűnyíró 2 in 1 40V (2x20V/akku és töltő nélkül) AM18E2001003B Riwall PRO RALM 3820 Akkus fűnyíró 2 in 1 40V (2x20V/akku és töltő nélkül) AM18E2001003B
Raktáron több, mint 10 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: RIWALL
Garancia: 4 év
Cikkszám: AM18E2001003B-bare
Súly: 16,80 kg
Leírás
Jellemzők:
• Az akkumulátorok fejlett elektronikával és töltés közben egyedi cellás védelemmel rendelkeznek
• Kiváló ár-érték arány
• 2 az 1-ben funkció: fűgyűjtés vagy hátsó kidobás
• Optimálisan kialakított késház és oldalkidobó terelő a tökéletes fűgyűjtésért
• Egyszerű központi vágási magasság beállítása 6 fokozatba
• Nagyméretű műanyag gyűjtőkosár, töltöttségi szintjelzővel és nagy markolattal
• Tartós polimer ház
Műszaki adatok:
• Motor: szénk. PowerBrush
• Fordulatszám: 3 500 ford./perc
• Vágási szélesség: 38 cm
• Súly: kb. 17 kg
Műszaki adatok
Részletezés
Vágásmagasság 25/70 mm
Akkufeszültség 20 V