Riwall PRO RAHT 5220 Akkus sövényvágó (20V/akku és töltő nélkül) AH41E2001005B
Riwall PRO RAHT 5220 Akkus sövényvágó (20V/akku és töltő nélkül) AH41E2001005B Riwall PRO RAHT 5220 Akkus sövényvágó (20V/akku és töltő nélkül) AH41E2001005B
Kedvezmény -4%
Raktáron több, mint 10 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: RIWALL
Garancia: 4 év
Cikkszám: AH41E2001005B-bare
Súly: 4,45 kg
Leírás
és töltés közben egyedi cellás védelemmel
• Kiváló ár-érték arány
• Ellentétesen mozgó, lézerrel vágott és gyémánt csiszolt vágókések a tökéletes vágásért
• 3 fokozatban elforgatható markolat, különböző munkafolyamatok elvégzéséhez
• Ergonomikus markolat nagy indítógombbal a kényelmes munkáért
• Vágókés elektronikus fékrendszerrel
• Üzemidő kb. 35 perc (körülményektől függően változhat)
• Az akkumulátor kompatibilis más 20 V- s Riwall gépekkel
• 2 év teljes garancia az akkura – probléma esetén automatikusan újra cseréljük
Műszaki adatok:
• Motor: szénkefés, PowerBrush
• Fordulatszám: 1300 ford./perc
• Vágásszélesség: 15 mm
• Kés hossza: 520 mm
• Súly: kb. 3,1 kg
Műszaki adatok
Részletezés
Akku nélkül
Akku Akku nélkül
Akkufeszültség 20 V