Metabo HWW 3500/25 Inox Házi vízmű (900W/3500l/h/24l) 600969000
Cikkszám: 600969000
Leírás
Házi vízmű nyomásüsttel 900 W
A 900 W teljesítményű házi vízmű megbízható megoldást kínál az automatikus vízellátáshoz, a kerti öntözéshez és a talajvíz szivattyúzásához. Alkalmas továbbá tiszta víz szállítására, kipumpálására és keringetésére a háztartásban és a kertben.
A kb. 24 literes nyomásüst energiatakarékos és csendes működést biztosít, míg a beépített nyomáskapcsoló automatikusan indítja a szivattyút megnövekedett vízigény esetén. A házi vízmű ideális 1 vagy 2 esőztetővel történő kerti öntözéshez, valamint egyfázisú váltóáramú hálózathoz.
Felhasználás
- Automatikus vízellátás lakóházakban
- Kertek és gyepfelületek öntözése
- Talajvíz szivattyúzása
- Tiszta víz szállítása, kipumpálása és keringetése
- 1 vagy 2 esőztetővel történő öntözés
Fő előnyök
- Nyomásüst az energiatakarékos és zajszegény működéshez
- Automatikus nyomáskapcsoló a kényelmes használathoz
- Karbantartást nem igénylő indukciós motor
- Túlterhelés elleni védelem a motor túlmelegedése ellen
- Kiváló minőségű csúszógyűrűs tömítés a hosszú élettartamért
- Nemesacél szivattyúház a nagyfokú ellenállóság érdekében
- Külön vízbetöltő nyílás az egyszerű üzembe helyezéshez
- Szerszám nélkül kivehető vízleeresztő csavar fagyvédelemhez
Műszaki adatok
| Névleges teljesítményfelvétel | 900 W |
| Max. szállítási mennyiség | 3500 l/h |
| Max. szállítási magasság | 45 m |
| Max. nyomás | 4,5 bar |
| Max. szívómagasság | 8 m |
| Bekapcsolási nyomás | kb. 1,4 bar |
| Kikapcsolási nyomás | kb. 3,2 bar |
| Szívócsatlakozó | 1" belső menet |
| Nyomóoldali csatlakozó | 1" belső menet |
| Nyomásüst térfogata | kb. 24 l |
| Szivattyúház | Nemesacél |
| IP védelmi osztály | IP X4 |
| Meghajtó tengely | Nemesacél |
| Tartály | Acél |
| Járókerekek száma | 1 |
| Méretek (h × sz × m) | 485 × 275 × 585 mm |
| Súly | 14,6 kg |
| Kábel hossza | 1,5 m |
A csomag tartalma
- Menettömítő szalag
- Visszacsapó szelep
Törekszünk a webáruházban megtalálható információk, termékleírások pontos és hiteles közlésére, olykor azonban ezek önhibánkon kívül tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek.
Dokumentumok
- Um nach Deutschland zu versenden, besuchen Sie Metabo HWW 3500/25 Inox Hauswasserwerk 600969000
- Um nach Österreich zu versenden, besuchen Sie Metabo HWW 3500/25 Inox Hauswasserwerk 600969000
- Pro odeslání do Česka navštivte Metabo HWW 3500/25 Inox Domácí vodárna 600969000
- Aby wysłać do Polski odwiedź Metabo HWW 3500/25 Inox Pompa wodna domowa 600969000
- Pre odoslanie na Slovensko navštívte Metabo HWW 3500/25 Inox Domáca vodáreň 600969000
Beszélgessünk róla! Értékelések (0)
Értékelés írása
Termék értékelése: Rossz Kitűnő
Másolja be a lenti kódot:





















