KERMI B20-S M fürdőszobai radiátor, 1789 x 490 mm, egyenes, fehér LS01M1800502XXK
KERMI B20-S M fürdőszobai radiátor, 1789 x 490 mm, egyenes, fehér LS01M1800502XXK KERMI B20-S M fürdőszobai radiátor, 1789 x 490 mm, egyenes, fehér LS01M1800502XXK KERMI B20-S M fürdőszobai radiátor, 1789 x 490 mm, egyenes, fehér LS01M1800502XXK
Kedvezmény -36%
Fűtőtest fürdőszoba fűtéséhez. D profilú függőleges csövekkel (40x30 mm) és egyenes keresztirányú csövekkel (20 mm) készült. Az terméket kompletten szállítjuk, beleértve a rögzítőkészletet ... további információ »
Raktáron 6 db
Garancia: 5 év
Cikkszám: LS01M1800502XXK
Súly: 13,00 kg
Leírás
Fűtőtest fürdőszoba fűtéséhez. D profilú függőleges csövekkel (40x30 mm) és egyenes keresztirányú csövekkel (20 mm) készült. Az terméket kompletten szállítjuk, beleértve a rögzítőkészletet és a légtelenítő szelepet.
Jellemzők:
• Kompakt fűtőelem melegvizes fűtéshez
• Középső alsó csatlakozás 50 mm vagy alsó oldalcsatlakozás a beépítési hossztól függően.
Üzemeltetési feltételek:
• Melegvíz 110°C-ig, elektromos kiegészítő fűtés lehetősége
(max. hőmérséklet 80°C).
• Alsó középső csatlakozás
• Csatlakozási távolság: 50 mm
• Légtelenítő: G 1/2" fent, bal
• Üzemi nyomás: max 10 bar
• Próbanyomás: 13 bar
• Beépítési magasság (BH): 1789 mm
• Beépítési hosszúság (BL): 490 mm
• Beépítési mélység (BT): 32 mm
• Csatlakozási távolság (NA1): 450 mm
• Csatlakozási távolság (NA2): 50 mm
• Hőmérséklet kitevő: 1,2416 n
• Kivitel: egyenes
• Színkialakítás: fehér RAL 9016
• Víztartalom: 13,0 l
• Súly: 7,4 kg
Hőteljesítmény:
• E-készlet: 800 W
• 75/65-20°C: 806 W
• 70/55-20°C: 653 W
• 55/45-20°C: 424 W
• 70/55-24°C: 576 W
• 55/45-24°C: 354 W
Figyelmeztetés:
Távolság a fűtőelem alsó szélétől a padlóig min. 150 mm.
Szín fehér
Magasság 1789 mm
Szélessége 490 mm