INTEX TWIN COMFORT-PLUSH MID-RISE Felfújható ágy beépített pumpával, 99 x 191 cm 67766NP
Szállítási információk
- GLS: 5 400 Ft
- GLS: 1 950 Ft várható kézbesítés 05.05. - 05.07.
- Packeta: 1 290 Ft várható kézbesítés 05.05. - 05.07.
- GLS CsomagPont: 1 590 Ft várható kézbesítés 05.05. - 05.07.
- Magyar Posta: 1 990 Ft várható kézbesítés 05.07. - 05.11.
- GLS: 3 490 Ft
- DHL: 1 250 Ft
- SPS: 1 200 Ft
- Packeta: 1 290 Ft
- DPD: 2 350 Ft
- GLS: 4 990 Ft
- PPL: 2 610 Ft
Leírás
INTEX TWIN COMFORT-PLUSH MID-RISE Felfújható ágy 99x191x33cm 67766
INTEX Twin Comfort-Plush Mid-Rise felfújható ágy 67766 ideális kombinációját kínálja a kényelemnek, stabilitásnak és praktikumnek mindennapi használatra és alkalmi vendégágyként. A Fiber Tech™ technológiának, a megemelt kialakításnak és a puha, bársonyos felületnek köszönhetően kényelmes, minőségi alvást biztosít, amely a hagyományos matracokhoz hasonlítható.
Fő előnyök
- Fiber Tech™ technológia – stabil szerkezet és hosszú élettartam
- Megemelt kialakítás (33 cm) – nagyobb kényelem és könnyebb felkelés
- Kétrétegű, bársonyos felület – kellemes tapintású és alkalmazkodik a testhez
- Vízszintes tartószerkezet – növeli a stabilitást és az alvási komfortot
- Beépített elektromos QuickFill pumpa – gyors felfújás és leeresztés kb. 2 perc alatt
- Terhelhetőség akár 136 kg – ideális 1 fő számára
- Megerősített szélek és alsó szerkezet – maximális stabilitás
- Kompakt és könnyen hordozható – otthonra és utazáshoz is megfelelő
Műszaki adatok
| Méret | Egyszemélyes |
| Személyek száma | 1 |
| Méretek | 99 x 33 x 191 cm |
| Maximális terhelhetőség | 136 kg |
| Technológia | Fiber Tech™ |
| Felfújás típusa | Beépített elektromos pumpa |
| Felfújási idő | kb. 2 perc |
| Anyag | PVC, bársonyos felület |
| Szín | Világosszürke |
A csomag tartalma
- 1× INTEX Comfort-Plush Mid-Rise felfújható ágy
- Beépített elektromos pumpa
Kényelmes alvás bármikor és bárhol
INTEX Comfort-Plush Mid-Rise ideális megoldás kényelmes fekhely kialakítására néhány perc alatt. A Fiber Tech™ technológiával készült stabil belső szerkezet és a puha, bársonyos felület optimális alátámasztást és maximális kényelmet biztosít alvás közben. A beépített QuickFill pumpa gyors és egyszerű használatot tesz lehetővé, így az ágy pillanatok alatt használatra kész. Tökéletes választás otthoni használatra, vendégek számára vagy utazáshoz.
Törekszünk a webáruházban megtalálható információk, termékleírások pontos és hiteles közlésére, olykor azonban ezek önhibánkon kívül tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek.
Műszaki adatok
| Részletezés | |
| Magasság | 33 cm |
| Szélessége | 99 cm |
| Hosszúság | 191 cm |
| Férőhelyek száma | 1 |
| Beépített pumpával | IGEN |
| Méret | 99 x 191 cm |
| Szín | világosszürke, sötétszürke |
- Um nach Deutschland zu versenden, besuchen Sie INTEX COMFORT-PLUSH TWIN Luftbett mit el. Motorpumpe 99 x 191 cm 67766
- Pre odoslanie na Slovensko navštívte INTEX COMFORT-PLUSH TWIN Nafukovacia posteľ plush s el. pumpou 99 x 191 cm 67766
- Aby wysłać do Polski odwiedź INTEX COMFORT-PLUSH TWIN Dmuchany materac z el. pompką 99 x 191 cm 67766
- Pro odeslání do Česka navštivte INTEX COMFORT-PLUSH TWIN Nafukovací postel s el. pumpou 99 x 191 cm 67766
- Pour l’expédition en France, visitez INTEX COMFORT-PLUSH TWIN Lit gonflable avec gonfleur intégré 99 x 191 cm 67766
- Um nach Österreich zu versenden, besuchen Sie INTEX COMFORT-PLUSH TWIN Luftbett mit el. Motorpumpe 99 x 191 cm 67766
Beszélgessünk róla! Értékelések (2)
Értékelés írása
Termék értékelése: Rossz Kitűnő
Másolja be a lenti kódot:





























