INTEX QUEEN COMFORT-PLUSH MID-RISE Felfújható ágy 152 x 203 x 33 cm 67770ND
Szállítási információk
- GLS: 5 400 Ft
- GLS: 1 950 Ft várható kézbesítés 05.05. - 05.07.
- Packeta: 1 290 Ft várható kézbesítés 05.05. - 05.07.
- GLS CsomagPont: 1 590 Ft várható kézbesítés 05.05. - 05.07.
- Magyar Posta: 1 990 Ft várható kézbesítés 05.07. - 05.11.
- GLS: 3 490 Ft
- DHL: 1 250 Ft
- SPS: 1 200 Ft
- Packeta: 1 290 Ft
- DPD: 2 350 Ft
- GLS: 4 990 Ft
- PPL: 2 610 Ft
Leírás
INTEX QUEEN COMFORT-PLUSH MID-RISE Felfújható ágy 152x203x33cm 67770ND
INTEX Queen Comfort-Plush Mid-Rise felfújható ágy 67770ND ideális kombinációját kínálja a kényelemnek, stabilitásnak és praktikumnek mindennapi használatra és alkalmi vendégágyként. A Fiber Tech™ technológiának, a megemelt kialakításnak és a puha, bársonyos felületnek köszönhetően kényelmes és minőségi alvást biztosít, amely a hagyományos matracokhoz hasonlítható.
Fő előnyök
- Fiber Tech™ technológia – stabil szerkezet és hosszú élettartam
- Megemelt kialakítás (33 cm) – nagyobb kényelem és könnyebb felkelés
- Kétrétegű, bársonyos felület – kellemes tapintású és alkalmazkodik a testhez
- Vízszintes tartószerkezet – növeli a stabilitást és az alvási komfortot
- Beépített elektromos QuickFill pumpa – gyors felfújás és leeresztés kb. 3 perc alatt
- Teherbírás akár 272 kg – alkalmas 2 fő számára
- Megerősített peremek és alsó szerkezet – maximális stabilitás
- Kompakt és könnyen hordozható – ideális vendégeknek és utazáshoz
Műszaki adatok
| Méret | Kétszemélyes Queen |
| Személyek száma | 2 |
| Méretek | 152 x 33 x 203 cm |
| Maximális terhelhetőség | 272 kg |
| Technológia | Fiber Tech™ |
| Felfújás típusa | Beépített elektromos pumpa |
| Felfújási idő | kb. 3 perc |
| Anyag | PVC, bársonyos felület |
| Szín | Világosszürke |
A csomag tartalma
- 1× INTEX Comfort-Plush Mid-Rise felfújható ágy
- Beépített elektromos pumpa
- Szállítótáska
Kényelmes alvás bármikor és bárhol
INTEX Comfort-Plush Mid-Rise ideális megoldás kényelmes fekhely kialakítására néhány perc alatt. A stabil belső szerkezet a Fiber Tech™ technológiával és a puha, kétrétegű bársonyos felület optimális alátámasztást és maximális kényelmet biztosít alvás közben. A beépített QuickFill pumpa gyors és egyszerű használatot tesz lehetővé, így az ágy pillanatok alatt használatra kész. Tökéletes választás otthoni használatra, vendégek számára vagy utazáshoz.
Törekszünk a webáruházban megtalálható információk, termékleírások pontos és hiteles közlésére, olykor azonban ezek önhibánkon kívül tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek.
Műszaki adatok
| Részletezés | |
| Magasság | 33 cm |
| Szélessége | 152 cm |
| Hosszúság | 203 cm |
| Férőhelyek száma | 1,5 |
| Beépített pumpával | IGEN |
| Méret | 152 x 203 cm |
| Szín | sötétszürke, világosszürke |
- Um nach Deutschland zu versenden, besuchen Sie INTEX COMFORT-PLUSH QUEEN Luftbett mit el. Motorpumpe 152 x 203 cm 67770
- Pre odoslanie na Slovensko navštívte INTEX COMFORT-PLUSH QUEEN Nafukovacia posteľ s el. pumpou 152 x 203 cm 67770
- Aby wysłać do Polski odwiedź INTEX COMFORT-PLUSH QUEEN Materac dmuchany do spania z el. pompką 152 x 203 cm 67770
- Pro odeslání do Česka navštivte INTEX COMFORT-PLUSH QUEEN Nafukovací postel s el. pumpou 152 x 203 cm 67770
- Pour l’expédition en France, visitez INTEX COMFORT-PLUSH QUEEN Lit a air 152 x 203 cm 67770
- Um nach Österreich zu versenden, besuchen Sie INTEX COMFORT-PLUSH QUEEN Luftbett mit el. Motorpumpe 152 x 203 cm 67770
Beszélgessünk róla! Értékelések (0)
Értékelés írása
Termék értékelése: Rossz Kitűnő
Másolja be a lenti kódot:


























