INTEX Metal Frame Fémvázas medence, 366 x 76 cm 28210NP
Szállítási információk
- GLS: 6 900 Ft
- GLS: 2 990 Ft várható kézbesítés 05.05. - 05.07.
- Magyar Posta: 5 990 Ft várható kézbesítés 05.07. - 05.11.
- GLS: 4 490 Ft
- DHL: 1 400 Ft
- SPS: 1 200 Ft
- DPD: 3 350 Ft
- GLS: 4 990 Ft
- PPL: 2 610 Ft
Gondosan kiválasztott tartozékok
Leírás
INTEX Metal Frame Medence 28210NP – felszíni medence 366 × 76 cm
- Közepes méretű családi medence 366 cm átmérővel, ideális kerti felfrissüléshez.
- Erős fémváz biztosítja a stabilitást és a biztonságos használatot.
- Innovatív T-összekötő rendszer lehetővé teszi a gyors és egyszerű összeszerelést.
- Tartós SuperTough™ PVC burkolat garantálja a hosszú élettartamot.
- Gyors összeszerelés körülbelül 30 perc alatt, szerszámok nélkül.
- Ideális nyári felfrissülés gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt.
- a szűrő nem tartozék
Műszaki adatok
| Forma | Kerek |
| Szín | Kék |
| Medence méretei | 366 × 76 × 366 cm |
| Víz kapacitása | 6 503 l |
| Anyag | SuperTough™ PVC / acél |
| Összeszerelési idő | 30 perc |
| Korosztály | 6+ |
| Nettó termékszúly | 19,9 kg |
Az INTEX Metal Frame Medence 28210NP ideális választás azok számára, akik praktikus felszíni medencét keresnek az egész családnak. A nagyobb, 366 cm átmérőnek és a 6 503 literes kapacitásnak köszönhetően több teret kínál a felfrissüléshez, pihenéshez és vizes játékokhoz a forró nyári napokon.
A stabilitást az erős fémváz biztosítja, amely a tartós háromrétegű SuperTough™ burkolattal kombinálva hosszú élettartamot és biztonságos használatot nyújt. Az innovatív T-összekötő rendszer rendkívül gyors és egyszerű összeszerelést tesz lehetővé speciális szerszámok nélkül.
Nagy előny a 30 percen belüli gyors összeszerelés, amelynek köszönhetően a medence pillanatok alatt elkészíthető. Ha olyan INTEX kerti medencét keres, amely ideálisan ötvözi a méretet, a tartósságot és az árat, az INTEX Metal Frame 28210NP modell kiváló választás a nyári szezonra.
Törekszünk a webáruházban megtalálható információk, termékleírások pontos és hiteles közlésére, olykor azonban ezek önhibánkon kívül tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek.
Műszaki adatok
| Részletezés | |
| Medence magassága | 0,76 m |
| Medence | szűrő nélkül |
| Medence formája | kör |
| Medence mérete | 3,66 m |
| Szín | kék |
| Hálózati egység | nélkül |
- Um nach Deutschland zu versenden, besuchen Sie INTEX Metal Frame Pools Schwimmbecken 366 x 76 cm 28210
- Pre odoslanie na Slovensko navštívte INTEX Metal Frame Pools Bazén 366 x 76 cm 28210NP
- Aby wysłać do Polski odwiedź INTEX Metal Frame Pools Basen 366 x 76 cm 28210NP
- Pro odeslání do Česka navštivte INTEX Metal Frame Pools Bazén 366 x 76 cm 28210NP
- Pour l’expédition en France, visitez INTEX Metal Frame Pools Piscine 366 x 76 cm sans filtration 28210NP
- Um nach Österreich zu versenden, besuchen Sie INTEX Metal Frame Pools Schwimmbecken 366 x 76 cm 28210
Beszélgessünk róla! Értékelések (0)
Értékelés írása
Termék értékelése: Rossz Kitűnő
Másolja be a lenti kódot:

































