BOSCH PAS20-220P Univerzális porszívó 06033E7200
Kedvezmény -27%
BOSCH PAS15-200 Univerzális porszívó 1 200 W teljesítményű motor 220 mbar szívóerővel: könnyedén eltávolítja a nedves és száraz szennyeződéseket Univerzális adapter: egyszerű csatlakozta... további információ »
Raktáron 3 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: BOSCH
Garancia: 2 év
Cikkszám: 06033E7200
Súly: 8,00 kg
Szállítási információk
Hasonló termékek
Leírás
BOSCH PAS15-200 Univerzális porszívó
  • 1 200 W teljesítményű motor 220 mbar szívóerővel: könnyedén eltávolítja a nedves és száraz szennyeződéseket
  • Lapos, harmonikaszerű szűrő: nedves és száraz porszívózáshoz szűrőcsere nélkül
  • Fújó funkció: eltávolítja a szennyeződéseket a nehezen hozzáférhető helyekről
  • Könnyű és stabil mozgatás: 20 l-es tartállyal és borulásálló kerekekkel
Szállítási terjedelem
2 x műanyag hosszabbítócső
Rés szívófej
Könyökcső
Lapos harmonikaszűrő
Flíz porzsák PAS20-220
Padlószívó fej
Kartondoboz
Szívótömlő 2,2 m
Univerzális adapter
Műszaki információk
Szerszám méretei (H × Sz × M)376 x 365 x 492 mm
Tömeg8,000 kg
Műszaki adatok
Részletezés
Felvett teljesítmény 1200 W