BOSCH GWX 750-125 PROFESSIONAL Sarokcsiszoló 06017C9100
Kedvezmény -15%
Műszaki adatok: - Névleges felvett teljesítmény: 750 W - Üresjárati fordulatszám: 11.000 ford./perc - Leadott teljesítmény: 380 W - Tárcsaátmérő: 125 mm-ben - Szerszámméret (szélesség):... további információ »
Raktáron 1 db
Menny.:   Összehasonlítás
Márka: BOSCH PROFESSIONAL
Garancia: 3 év
Cikkszám: 06017C9100
Súly: 2,00 kg
> Bővebb információ <
Max. korong átméröje
Műszaki adatok:
- Névleges felvett teljesítmény: 750 W
- Üresjárati fordulatszám: 11.000 ford./perc
- Leadott teljesítmény: 380 W
- Tárcsaátmérő: 125 mm-ben
- Szerszámméret (szélesség): 73 mm-ben
- Szerszámméret (hossz): 280 mm-ben
- Szerszámméret (magasság): 100 mm-ben
- Súly: 2,0 kg
- Kapcsoló: kétutas
Zaj-/rezgésinformáció:
- Hangnyomásszint: 93 dB(A)
- Hangteljesítményszint: 104 dB(A)
- Bizonytalanság K: 3 dB
Pozícionálás:
- Nagy teljesítmény univerzális felhasználáshoz
Felhasználói előnyök:
- Erőteljes motorjának köszönhetően túlterhelés mellett is nagy teljesítményt nyújt
- A tartozékcsere gyors és kényelmes a kulcs nélküli, bepattintható X-LOCK rendszer révén
- Magas kezelői kényelem a kis markolatkerületének köszönhetően
Szállítási terjedelem:
- Kiegészítő fogantyú (1 602 025 024)
- Védőburkolat (2 608 000 678)
- Kartondoboz
Műszaki adatok
Részletezés
Felvett teljesítmény 750 W
Max. korong átméröje 125 mm